Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek is számít valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek is számít valamit a külső, vagy csak a pénz érdeklik?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 16:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Talán a milliókból futja egy férfinek is olyan "szépészeti" beavatkozásokra/dolgokra amitől vonzóbb lehet.
ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Nekem számít. Alap beugró higy szép arca legyen a férfinek.
ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nekem megy a nőzés, csak inkább MIL-ek jönnek össze
ápr. 8. 20:11
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
Csak a pénz. Nem érdekel, ha dagadt, mint egy disznó kurta farokkal, csak költsön rám sok pénzt.
ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

Számít a külseje, hiszen tetszenie kell. Nem fogok olyan pasival szexelni, akitől undorodom. A pénz szintén számít, normális rendezett anyagi körülmények között éljen lehetőleg.

Ezek alap elvárások, sajnálom.

N33

ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én jól nézek ki hálisten, csak nem vagyok gazdag
ápr. 8. 20:19
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#16 hát lehet, hogy szerinted jól nézel ki, de minden nőnek más az ízlése.
ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát a nők többségének bejövök
ápr. 8. 20:31
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

16


Látod? Ezt írtam, a saját sikertelenségeiteket materiális dolgokba bújtatjátok.


Te azt mondod, hogy jól nézel ki, csak nem vagy gazdag. A másik azt mondja, ha nem lenne ronda, semmi gondja nem lenne a nőkkel. A harmadik meggyőződése, ha 170 helyett 185 centi lenne, minden nő a lábai előtt heverne. A negyedik túl kövér, az ötödik túl vékony. Végtelenségig lehetne folytatni a sort.


Az a közös bennetek, hogy 1 dologra fókuszáltok, elhitetitek magatokkal hogy ez miatt az 1 dolog miatt vagytok sikertelenek. Biztosan egyszerűbb találni egy kibúvót, hogy miért nem kelletek senkinek mint mondjuk végezni egy kis önismeretet, csak az azért veszélyes, mert akkor kiderülne, hogy nem azért nem kelletek a nőknek mert nem vagytok gazdagok/soványak/magasak/nagyf.szúak, hanem mert halál unalmas az életetek, és mentálisan saját magatokkal sem tudtok mit kezdeni, nem hogy még 1 emberrel...

ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

#19 az a közös bennük, hogy retardáltak mint állat :D


De ettől jó a gyakori, 90%-ban értelmetlen, primitív, ismétlődő kérdés, köszönhetően ezeknek az idiótáknak.

ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!