Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a mondatok amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a mondatok amik megalázóak egy nő számára?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 20:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
16%
Hogy érted?
ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
53%
Nem a nőt fogod megalázni, hanem magadat leégetni, hogy egy igazi tahó vagy.
ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%
Te valami érzelmi analfabéta vagy, kérdező?
ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
19%

Reggeli levél, az ágyon, miután a férj elment dolgozni:


"Drágám, őszinte leszek veled: tegnap a strandon MILF-ek fenekét nézegettem, és kegyetlenül felizgultam rájuk. Amikor eltűntem kicsit, akkor az azért volt, mert kimentem a mosdóba, és könnyítettem magamon.

Gondolkodtam azon, hogy elmondjam-e, dehát állítólag egy kapcsolatban az őszinteség a fontos. Hiszem, hogy megérted, és nem bántódsz meg.


Ui: eltörtem a tányért ma hajnalban, miután elmosogattam magam után, de már nem volt időm összeseperni.

Csináld meg majd te.


Szerető férjed,

Dénes.

ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
9%

Egy nő számára megalázó? Viccelsz? Kismillió helyről kapják vissza a visszacsatolást a trágya életükhöz is. Femináci fórumokról, she.hu magazin, stb.

Különben is, csak mi férfiak lehetünk tahók, pl egy 2-es semmi esetre sem...:D

ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén mondom, hogy semmi nem jut eszembe, amit annak éreznék. A másikat tartanám egy baromnak szimplán.
ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Mik ezek az elmebeteg kommentek? Meg szeretném érteni mi az ami fáj egy nőnek mivel engem érdekel a lelki világuk

Szégyellje el magát a sok buta női kommentelő aki egyből lehord engem hogy biztos rosszból kérdezem, na ez az igazi szexizmus

ápr. 8. 21:03
 8/35 anonim ***** válasza:
24%

Végülis egyszerűen megmondható, legalábbis részemről. Szutyok pasitól semmi se megalázó. Azaz (kortól függetlenül) rondától, kopaszodótól, kövértől, lepusztulttól. Ezeket csak kiröhögni lehet.

Jó pasiktól már rosszabbul esnének bizonyos dolgok. De ilyen még sose fordult elő velem. Kizárólag elutasított selejtek átkozódtak mindig :)

ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
41%
Ha a külsejét bantod.Hogy felszedett pár kg,hogy szomszéd Marisnak milyen jó a segge...pl
ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

8-as

Te azt írtad hogy szutyok pasik akiknek már nincsen haja és aki kövér?

Ugye tudod hogy mindkettőt okozhatja betegség? Te ezeket az embereket automatikusan szutyoknak.tituáltad azért amiről nem tehetnek?

ápr. 8. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!