Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a mondatok amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a mondatok amik megalázóak egy nő számára?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 20:24
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Igen rájöttem, sajnos nem derül ki úgy sem
ápr. 8. 23:39
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem derül ki, mert mindenkinek más a gyenge pontja, másra érzékeny. És még ez sem elég, hanem az is kell hozzá, hogy az illetőhöz valamilyen érzelem fűzze és fontos legyen neki. Ha egy idegen akar sértegetni, vagy olyan, aki valamilyen érdekből akar bántani, annak a sértése sokkal nehezebben talál célba.
ápr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk van rá tippem milyen jellegűek lehettek
ápr. 9. 00:29
 34/35 anonim ***** válasza:

Sosem lehet tudni,hogy egy nő mit vesz magára.

Meg lehet enni amit főzök, de úgy szoktam poénkodni,hogy szarul főzök mikor izlik a csapatnak.

Már volt baratnőm ezt is nagára vette, hogy most akkor amit ő főz az rossz? Szó se volt ilyenről, de besértődött.

De volt,hogy megjegyezte nem tetszik nálam a fal színe. Előtte talán egy évvel festettem, így mondom neki,hogy nekem meg igen, erre akkor is elvonult bőgni.

ápr. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni.
ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!