Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a mondatok amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a mondatok amik megalázóak egy nő számára?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 20:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de szerintem több milliárd nőnek (vagy férfinak) ugyanazok a dolgok esnek rosszul? Ez egy nagyon ostoba megközelítés.

Írok egy példát. Ha engem lekövérezel, csak mosolyogni fogok rajtad, mert tudom, hogy nem vagyok az, sőt, kifejezetten vékony vagyok. Viszont ha egy barátnőmnek mondanád ezt, akkor ő napokkal később is gondolna rá, ugyanis a súlyára mindig is érzékeny volt, évekig anorexiával is küzdött.

ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
92%
#10 én - a kérdésre válaszolva - azokat tituláltam szutyoknak akik az előnytelen külsejük ellenére nem értik a nemet és próbálnak lealázni miközben baromira nem egy ligában játszunk. Ilyenben volt részem bőven, míg a jó külsejű emberektől sose kaptam bántást elutasításkor, talán mert ők úgy vannak vele hogy ha nem én akkor majd más. Mert tudatában vannak annak hogy vonzóak és nem kell az elcseszettségüket másokon leverniük azzal hogy valami megalázót próbálnak mondani.
ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
60%
10 te meg amúgy miért akarod ezt tudni? Mert valószínűleg azért mert bántalmazni akarsz valakit? Még mindig nincs olyan hogy "ti nők". Mindenki mást tart megalázónak és az sem mindegy ki mondja, sőt az számít leginkább... Mert ha egy senki akkor az nem számít, míg ha valaki aki érdekli a nőt az tud fájni. De nyugodtan jöhet még több piros a 8-asomra ☺️
ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

13#

Leírtam hogy miért akarom tudni... Olvasni kéne mielőtt vadáskodsz

ápr. 8. 22:06
 15/35 A kérdező kommentje:

12#

Na így már is van értelme hogy ha nem értik a nemet.... Csak.hogy.a korábbi valaszodban szó sem esett arról hogy ki érti vagy ki nem csak simán azt írtad hogy szutyok mindenki aki kövér vagy kopasz és hogy tőlük nem fáj a bántás, itt a nemről szó sem volt csak a külsőről

ápr. 8. 22:08
 16/35 anonim ***** válasza:
71%
Akkor most már megtudhatnánk miért érdekel hogy mivel lehet megalázni valakit? Mert az hogy "érdekel a lelkiviláguk" elég karcsú magyarázat.
ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Szeretném tudni hogy ha egy nő azt mondja hogy őt szavakkal megaláztak az milyen dolgokat jelenthet? Mi az ami egy nőnek jobban tud fájni mint nekünk?
ápr. 8. 22:15
 18/35 anonim ***** válasza:
78%
#17 ha ezt EGY nő mondta neked, esetleg kérdezd tőle mi volt az. Csak egy tipp 🙄
ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Kérdeztem de nem akar róla beszélni
ápr. 8. 22:19
 20/35 anonim ***** válasza:
81%
#19: oké, tehát mégiscsak érzelmi analfabéta vagy.
ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!