Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi csak szexkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csak szexkapcsolatot akar, akkor olyan nővel is összejön akit rondának tart?

Figyelt kérdés
Barátság extrákkal, szexkapcsolat és társai...csak olyannal aki nem kellene mint barátnő? Vagy olyannal is aki mint barátnő kéne de tényleg nem akarsz kapcsolatot..
ápr. 9. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem!


Pont ez a lényeg számomra. Elég ha szép és nem érdekel ha hót hülye.

ápr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Sz*pásra, szexre bármikor, de lehet még "kapcsolatra" is jó lesz.

ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én is ezt gyanítottam h a fejem miatt, az alakom klassz, a fejem nem…és a volt barátnője gyönyörű arcú volt…de azt mondta vonzó vagyok gondolom csak a duma volt…

Bár hozzáteszem 6 éve nincs párkapcsolata szóval esélyes h tényleg nem akarja lekötni magát.

ápr. 11. 13:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen az adott pasi. Ronda vagy átlagos srácok nyilván örülnek bárkinek kb, lehet ők jobb híján ronda lányokkal is szexelgetnek, de egy helyes sportos pasi nem fog ilyennel, csak jó nőkkel. Nyilván azért, mert megteheti.
máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13: Nem esélyes, hanem biztos nem akarja. Ez nem is kérdés. Bár szerintem elég gáz erre rákérdezni, ebben az esetben kivételesen jól jön ez az infó, hiszen te nagyon max laza kapcsolatotra lennél jó neki, talán még el is hitetné veled, hogy komolyan gondolja, ha rászorul a fix suncira.
máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!