Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki mindent megad nekem, viszont nem tetszik.Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi akit megismertem pár hónapja, dumáltunk, néha összefutottunk, húztuk egymás agyát stb...

Azt tudni kell, hogy nekem fél éve lett vége egy 8 éves kapcsolatomnak, és csajozgattam azért de szex a fél év alatt nem volt!

Viszont ez a lány az egyik hétvégén átjött hozzám és egy olyan 2 órás szo*ást kaptam tőle, hogy a fülem is kettéállt...Miután végzett felöltözött és hazament..


Azóta viszont megváltozott az egész...

Minden nap főz nekem valamit és el is hozza, megemlítek neki valamit és másnap már ott van a kocsim szélvédőjén, pedig nem a szomszédba lakik... Mégis rengeteg energiát tesz bele, pedig leszögeztük, hogy csak elvagyunk egymással! Azóta volt még egy randink ahol ismét én voltam a középpontban..


Ez mind szép és jó, viszont nekem nem tetszik az arca, a teste bejön! Plusz gyereke is van.

Nagyon jól esnek amiket tesz értem, de félek, hogy sérülni fog miattam.

Mindig szép barátnőim voltak és most nem tudom hova tenni ezt az érzést mert odaadásban ez a lány túltesz az összesen!Szóval félek elengedni, mert nagyon jó ember..

Ti mit tennétek a helyemben?

36/F



ápr. 9. 17:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem kell tenned semmit, te elmondtad neki korrektül, hogy nem akarsz kapcsolatot. Ha ő ennek ellenére ki akarja nyalni a segged és lemegy kiskutyába, az az ő baja. Szegény nagyon önbizalomhiányosnak és kétségbeesettnek tűnik.
ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél vele együtt. Ha nem tetszik, nem is fog. Elégedetlen leszel az életeddel és más mellett fogod keresni a boldogságot. Most szögezzétek le újra, hogy nem lesz köztetek semmi. Szerintem a csaj remél. Vagy ne találkozzatok többet.
ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk növessz gerincet és mondd meg neki, hogy párkapcsolatot nem akarsz tőle, maximum csak szexet, mert nem tetszik az arca.
ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Ez a nő többet vár a kapcsolattól, mint ahol most tartotok. Ha jobban megismered, talán a kedvezőtlen külseje is tolerálható lesz részedről, a belső énje miatt. Ő most sok mindent megtesz érted, nehogy elveszítsen.

Gondold át komolyan: elviseled-e az arcát mások előtt, de főleg magad előtt, vagy sem. Az arc nem minden, ha egyébként jóravaló, kedves, szerethető, aki Téged is szeret. Ismerek ilyen eseteket. Jól megvannak.

ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Beléd van esve te meg kihasználod. És nem, nem számít hogy mit szögeztetek le előre, egy szerelmes embernek egyik fülén be, másikon ki. Neked kell az okosabbnak lenned, csak te tudsz tiszta fejjel gondolkozni, úgyhogy tégy neki egy szívességet és zárd ezt le.
ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd be nekem...
ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen húzásom nekem is volt. Csak azt mondta a pasi h komoly kapcsolatot akar velem…

Ez nem volt igaz mert mindig csak majd…. Ígérgetések h összeköltözünk, hozzám járt enni meg szexelni .

Kihasználta hogy szerelmes voltam. Aztán szakítottam mert rájöttem hogy ebből soha nem lesz kapcsolat .

ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Na itt a válasz az oly sokszor feltett kérdésre, mennyire fontos a külső meg a belső! Hiába jó ember valaki, meg odaadó meg kedves, meg stb. mit sem ér, mégsem becsülendő. Légy korrekt és zárd le, ez a nő komolyabbat akarhat, mint te.
ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%

8: így van. 👏

Megjegyezném: arról is ennyit, hogy elég az edzés ➡️ jó alak, test... Láthatjuk, hiába tetszik is az neki, ha az arc/fej viszont nem.

Szerencsétlen nő... 😔 Hogy igyekszik... Azt hiszi, ezzel tudja kompenzálni a nem szép arcát meg hogy gyereke van. Pedig dehogy. Főleg előbbit. Azon nincs az a csicskulás, sem semmi, ami segíteni tudna.

ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
#9 de mondjuk lehet van kismillió másik pasi, akinek tetszik az arca :D Nem kell olyannal bajlódni, aki nincs oda értünk, ennyi.
ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!