Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy Nővel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy Nővel, de nincs pénzem randevúra, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Csak el kellene hívnom randevúzni .

Valahova, valamerre .

28 éves vagyok, a Hölgy meg 26:). Egyetemista, szülei támogatják is .

Én viszont elég szegényes vagyok .

28/ F


ápr. 24. 11:44
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
0%

50.


Az még lehetőség terén se merül fel, hogy fizesse mindenki a saját fogyasztását? Így ha bemennek, neki nem is kell vennie semmit sem (pláne nem a túlárazott macskahúgy-ízű sztárbáksz kávéból, ami kb. a Tweek-kávé valós megfelelője)

máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
51, bennem nem merülne fel kifizettetni a fogyasztást egy olyan randin, amire én hívtam el a nőt. Mondjuk én nem is vagyok egy lúzer tahó.
máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
0%

52.


Akkor fizesd ki mindenki másét is, aki épp ott van. Aztán fizesd be kétszer a Balek adót, az Életbenlevési adót és a csak neked külön járó "Mer én olyan rendes vagyok" járulékot. Balek.

máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
53%
Én már szintet léptem, meghívom a csajt a mellettünk lévő kórház kávéautómatájába, ő választhatja ki mit szeretne, cappuchinot, lattét, moccachinot, dupla vagy presszót. Ugyanitt az alagsorban van büfé is ahol olcsóbb sütiket adnak, mint bárhol.
máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
15%

54.


"Mellettünk lévő kórház"


Nem ártana végre elköltöznöd a csöves-tanyáról.

máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%
Aki a pénz nélküli programokról ír..azért ha valakinek nincs 1-2 forintja meghívni egy lányt egy üditőre vagy egy fagyira, az tényleg ne barátnőt keressen, hanem pénzt meg munkahelyet. Én nő vagyok, de nem is lenne úgy kedvem kimozdulni, hogy nincs nálam semmi pénz. Akkor inkább ülök otthon. ;)
máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

Remélem azért a való életben nincs annyi sz@revő mint itt a gyk-n.

Meghív egy nőt és fizesse magának ?

Látens melegek vagytok szerintem.

máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

57: Nőként írom, még csak nem is ez a durva, de későbbi randikon mi lesz? Nem vagyok travel addict meg luxusprogramokban gondolkodó nő, de nem akarnék mindig csak a tévé előtt dögleni, vagy a parkban otthonról hozott csapvízzel mászkálni, szóval, mi lenne egy strand/mozi/koncert esetén? Én bemegyek, kifizetem magamnak, ő meg megvár kint, vagy fizessem az övét is?

Osztom az 56-os véleményét is, egy parkban nem mennék úgy barátnővel se, hogyha úgy adódik, ne tudjak egy üdítőt/péksütit venni, és ez nem azt jelenti, hogy mindig mindenhol költök, de üres zsebbel akkor se mennék sehova.

máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

Előadják itt a szegény csórót, az örömlányokhoz meg viszik a 30 ezreket mint a kisangyal, szó nélkül, megszeppenve!

Na tudod mikor randiznék ezek fényében egy olyannal aki VELEM zsidó csak………

máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!