Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért száműzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért száműzik a rendes pasikat a barátzónába?

Figyelt kérdés
Mindegyik itt sír így meg úgy nincs rendes meg ilyenek, közben meg nem veszik észre hogy az ilyeneket b4szták ki a barátzónába...
2011. ápr. 18. 19:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
36%
Nyugi, most jön a tenyészidőszak, és az első kukira nedvesedik a nunijuk...
2011. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Van ebbe valami xD
2011. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
MER HÜLYÉK!
2011. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
53%
Srácok, attól, hogy nektek nincs barátnőtök, nem feltétlen hülye minden lány. Gondolkodjatok, lehet, hogy bennetek is van valami hiba.
2011. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Leírom az én történetemet segítségül, hogy megértsd a dolgot:

Kb 16 éves koromban jutottam el odáig, hogy jó lenne ha lenne már valakim. Ekkor került az ismeretségi körömbe egy nagyon kedves, de lányok terén kicsit visszahúzódó srác. Tettem rá, legalább nem balhés. Nagyon jól összebarátkoztunk, rengeteget msn-eztünk és találkoztunk, nyilvánvaló volt, hogy bejövök neki, de hónapok alatt sem tett semmit az ügy érdekében.

Rendben, engem ez sem zavar. Elhívtam hát én randira.

Eljött a várva várt nap. 25 perc késéssel beesett a srác, mondván összefutott az egyik haverjával és megálltak beszélgetni. Rendben, nem zavar, induljon a randi.

Vagy 3 órán keresztül sétálgattunk a városba és folyamatosan beszélgettünk, majd a végén elváltunk.

Ez még vagy x alkalommal játszottuk el és én nem értettem. Teljesen egyértelmű volt, hogy bejövünk egymásnak és én már ott voltam, hogy zavar, hogy a világon mindenben én kezdeményezek.

1 év után meguntam és lemondtam róla.

Ezt 4 srác játszotta el velem.

Édesek, aranyosak, kedvesek, de olyan muják, hogy kaparom az arcom tőlük.

Ha a pofájukba mondják, hogy bejössz, se esik le nekik...

Hát ezért. Igen, ők csak barátnak jók.

És tisztelet a kivételnek. Azóta már én is megtaláltam a magam rendes srácát, akit imádok és szeretek immáron 2,5 éve. Ő nem volt muja. Megéri néha kicsit bátrabbnak lenni.

21/L

2011. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
2011. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
59%
Röviden: Azért van ez, mert a lányok mélyen,belül nagyon mazochisták. Mindig az kell nekik, akit nehéz megkapni, és aki fájdalmat okoz nekik valamilyen módon. És emiatt minden apró boldogságot hatalmasnak élnek meg.
2011. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

20:00


Miért nem kaptad le az egyik randi során?

2011. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
66%

bas*szál bele! majd rába*sznak :)


http://www.youtube.com/watch?v=e57n7dt9hTY

2011. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
héhaver! neked valamelyik nőstény nagyon fekúrta az agyadat úgy látom. :P Én is hasonló cipőben járok. Húzta az agyadat mi? :P
2011. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!