Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek rib@nc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek rib@nc az aki érzelmek nélkül csókolózik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%

Miért is kissebedne?

Nézz szét a világban, manapság minden második csajt ezzel a jelzövel illetnek aki nem tartogatja magát aki hosszu ideig tartogatja azt meg szűzkurv*zzák!

Ameddig mi elmegyünk leisszuk magunkat felhívok 1 csajt, és másnap a haverjaim hátbaveregetnek kérdezgetnek elismeréssel!

Ez a többség véleménye, de ha te másképp látod akkor csak k*rvázd le azt aki csokolozik 1 sráccal mer épp tetszik neki

az elöbbi 19/F:)

2011. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Nem igazán a kérdésre válaszoltál, az elven van a hangsúlyt.

Egy: igen, ha nem is lekrvázni, de meglesz a véleményem arról, aki csak úgy csókolózgat, ha tetszik bárkinek, ha nem. Ha én így döntök, akkor így döntök, nincs ennek egetrengető hatása rájuk nézve, szóval nem kell sírni. És kettő: a hasonló viselkedésű fiút is ugyanígy elítélem! Téves az alapgondolat, hogy a fiúknak lehet, mert nem lehet! Azaz lehet, csak a következmények vállalásával, ami már sokaknak nem szokott tetszeni. Ilyen következmény pl. némely embertársunk megvető pillantása. Nem nagy dolog, de ha bánt, akkor inkább gondolkozz, mint kifogásokat keress. És attól, hogy valami a többség véleménye, még nem lesz helyes.

2011. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Bizony bizony. És még annyi, h a csók az aztán tényleg nem azt jelenti, h úá most aztán már szeretlek, hanem az afféle próba is, nem egy örökre szóló románc meg ilyen hülyeségek. És ahogy előttem szóló írja már megint helyesen, ha megcsókolod, akkor az a baj, ha nem, akkor az. Sok önbizalomhiányos ember egyből lehordja a másikat, ha olyat tesz, ami neki szúrja a szemét. Na széép.
2011. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
* mínusz t a hangsúlytból.
2011. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Ja és megint nem előző, hanem 81%-os ismét :D
2011. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

hát akkor én már csak azzal fejezném be hogy ez a te véleményed, vannak ezzel így mások is nem vagyunk 1formák én továbbra is kállok amellett hogy nem, valoszínű hogy nem 1 társaságba járunk:)

A másik pedig hogy 1 érzelem nélküli csók 1általáb nem megvetendő hisz lehet hogy épp ez kelt benned valamit


Emellett kijelentem hogy nekem is igen is vannak érzéseim, most épp el sem tudnám képzelni hogy mással csináljam, de amikor nem volt akkor megtörtént hogy rámentem csajokra és ettol nem érzem magam HÍMK*RVÁNAK :)

19/F

2011. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

te pedig 1 jó csaj lehetsz 86os:)

és nem magunk ellen fordultam(pasik ellen)

csak ugyanolyan embernek tekintem a lányokat is mint magunkat, persze 1es tulajdonságuk miatt elörébb veszem:)

2011. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Nézzenek már tükörbe az igennel válaszolók... fogadjunk, ha pasiról lenne szó, senkinek nem lenne egyetlen rossz szava sem.

A 81%-os meg teljesen korrekt.

2011. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

21:28 : "És kettő: a hasonló viselkedésű fiút is ugyanígy elítélem! Téves az alapgondolat, hogy a fiúknak lehet, mert nem lehet!"


A válasz megírásának időpontja: ma 21:14


Nem jó dolog téves gondolatokból hosszútávú következtetést elvonni. Fail.

2011. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

na már csak annyit fűzök hozzá hogy nem te mondod meg hogy mit lehet, és lehet hogy jobb ez így mert így mindenki maga dönti el melyik oldalra áll vagy épp keres 1 középutat.

19/F

ugyhogy továbbra is nem az:) és én meg azt mondom LEHET

2011. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!