Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek rib@nc az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek rib@nc az aki érzelmek nélkül csókolózik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"Azaz lehet, csak a következmények vállalásával, ami már sokaknak nem szokott tetszeni."

Ez meg ráadásul teljes életre szóló alapszabály.



Bakker, itt senki sem tud olvasni?!

2011. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
de ezek a nagy szavak hogy következmények,csok max 1 herpesz a következmény, együttlétnél meg mindig védekezni kell!
2011. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Az is vagyok. :D


Na de itt engem nem értékelnek látom, túl sok a már említett önbizalomhiányos. :D

De már elfogadtam, h sok pasi ilyen, amit neki lehet, azt a lányoknak nem, elégéé idejétmúlt felfogás, de hát szerencsére nem is az ilyenekre bukom. :P

2011. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
igen nagy szerencse!:)
2011. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Jóvan, feladom, gratulálok... inkább csókolózgassatok akárkivel, az talán még megy.
2011. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

na erre már akár dobnék is 1 pacsit ha nem tudnám h komolytalan :)

más kérdés hogy szerintem te azt nem értetted meg hogy neked nem velünk kéne foglalkoznod akik ezen az állásponttal rendelkeznek mint mi, hanem az olyanokkal akik hasonloképp vélekednek mint te!

mert én nem azt irtam hogy igen is kell csinálni csak azt hogy miért volna gond?

2011. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
ezzel*
2011. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Foglalkozom is velük, és boldogan élünk így.

Veled, 19/F annyi a gond, hogy nem érted az elvet, a következmények elvét. Nem csak fizikai következmények léteznek, hanem lelkeik is, amik sokkal kevésbé mérhetők és meghatározhatók, és lehetnek belső vagy külső forrásúak.

A másik 86%-os észlénnyel meg az, hogy még mindig ezt a "h sok pasi ilyen, amit neki lehet, azt a lányoknak nem"-dumát löki, miközben már kétszer leírtam, hogy nem gondolom így, más meg nem írt azóta, úgyhogy totálisan fingomsincs ezt kinek szánja.


Ja, és ha valakiben felmerülne: én magam is betartom a saját szabályaim, avagy vizet iszok, vizet prédikálok. Ez így korrekt.

2011. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

kicsit ironikusan írtam a fizikai következményeket, ezt szerintem minden értelmesebb észreveszi, mert jót derültem a kijelentéseiden, szerinted ha nekünk ez az álláspontunk lelkileg olyannyira megviselne?

NEM

Látom te ezt nem bírod felfogni,

és már kezdödik az észlényezés, ami épp a te belsö frusztráciodbol adodik, mert nem birod felfogni hogy nekünk nincs bajunk veled, csak épp vannak dolgok amiket másképp csinálunk

ellenben neked van velünk most melyik a felvilágosultabb gondolkodás?

2011. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Szerintem elég érzéketlen dolog és érzelmi igénytelenséget jelent.

20/l

2011. szept. 5. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!