Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik ajándék lenne a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ajándék lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyok együtt a párommal és névnapja lesz, van 3 ajándék amin gondolkozok, az lenne a kérdés melyiknek örülne jobban vagy melyik a jobb szerintetek.

Közös képet szeretnék vagy bögrére vagy párnahuzatra vagy macinak a pólójára rakatni, melyik lenne a jobb? Fiúnak kell


2009. jún. 10. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az az lenne, ha párnahuzatra csnáltatnál közös képet! nálam bejött :)
2009. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha bögrére csináltatod akkor úgy lenne az igazi,a varázsbögre lenne, és nem szólnál neki milyen, csak ha meleg ital tölt bele,akkor lepődik meg, mikor megjelenik a közös képetek... én is ilyet csináltam és bejött!:)
2009. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is a párnára szavazok!

Attól is függ, hány évesek vagytok, mert a macit lehet h már nem kéne... A párna pedig elég személyes szerintem! És egy fiúnak is biztos tetszik. Ha pedig a praktikus dolgokat szereti, a bögre is jó ötlet!

2009. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem is a párna ;)

hol lehet csináltatni ilyen varázsbögrét?:)

2009. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

viszont... ha mennek hozzá mások, meglátogatni, vagy haverok, vagy akárki, és benéznek a szobájába, egyből az ágyra, onnan pedig a párnára vetődik a tekintetük... És ha még nem vagytok olyan régóta együtt, lehet, hogy kicsit meglepődnének rajta, vagy akármi... Ezért én a bögrére szavazok.

A párnahuzatot idővel úgyis tisztítani kell, és kikopik a kép, a bögrét viszont naponta használja,reggel ihatja abból a kávét... :)

2009. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 21 éves. A varázsbögre az jóötlet, de mégse látja rajta a képet csak ha forrót iszik, bár ha minden reggel iszik valami meleget, akkor viszont jó:) na erre rákérdek. A haverjai tudják, hogy együtt vagyunk, és szerintem nem lepődnének meg, mert ismerik, és tudják nem rövid kapcsolatot akar, az 1 hónap se annak mondható már
2009. jún. 10. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
varázsbögrét nagyon sok helyen lehet csináltatni, legkézenfekvőbb talán a dm oldala...
2009. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!