Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Melyik jobb? (ajándék)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik jobb? (ajándék)

Figyelt kérdés

Sajnos mi ketten a párommal szerintem soha nem fogjuk tudni kiismerni egymás ízlését, mert mindig változik mindkettőnk ízlése. :D Tudom, hogy nem ez a lényeg, de nagyon szeretném, ha az ajándék, amit adok neki, kívülről is jól nézne ki. Nem tudom, melyik csomagolás néz ki jobban férfiszemmel. (Kedvesemnek sokszor furcsa ízlése van, ezért nem tudom.)


Arra szavazzatok, hogy melyik szalag jobb (1x-es vagy 2x-es; masnis vagy masni nélküli stb.), illetve melyik szín szebb ahhoz a dobozkához. Köszi!! :)


Itt vannak:


[url= [link]


[url= [link]


[url= [link]


[url= [link]


[url= [link]


[url= [link]


[url= [link]


[url= [link]


2011. máj. 27. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez pont a Szerelem,Szex kategóriába való.
2011. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
szerintem a második képen a legszebb a 2x-es arany szalagos :) de a többi is szép
2011. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

igen, mivel a szerelme ajándékáról van szó.


egyébként szerintem utolsó :) az kicsit esküvői gyűrűtok feelinges :D :)

2011. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3. de szerintem az ilyen müanyag dobozkához nem illik az ilyen szalag.
2011. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, de várok még. :)


Azt nem szeretném, hogy esküvői gyűrű feelinges legyen, mert szerintem furán jön ki egy lánytól, ha amit barátjának adni akar az úgy néz ki, mintha esküvői gyűrű lenne benne? Vagy nem?


Írjatok még! :)

2011. máj. 27. 18:49
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha Inter-szurkoló, akkor a 3., 4. vagy pedig az utolsó előtti (mert ezek kék-feketék). Ha nem Inter-drukker, akkor teljesen mindegy szerintem.
2011. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És mi illik hozzá? Egyébként másfajta doboz nem volt, amibe az ajándék is belefért volna.
2011. máj. 27. 18:50
 8/19 anonim ***** válasza:
És amúgy mi van benne?
2011. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Próbálkozz egy ilyennel.

Szerintem tuti lenne a siker :)


[link]

2011. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ez jó lenne

2011. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!