Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik ajándék lenne jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ajándék lenne jobb barátomnak karácsonyra? (verziók lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb ajándék 20 éves páromnak!

Sok mindent ajándékoztam már neki; saját készítésűt is, ami kettőnkről szól. Szóval kifogyok az ötletekből lassan.

Felmerült bennem az ötlet, hogy ezüst karkötőt veszek. Olyan 5-6 mm-es vastagságú mennyibe kerülne?

De a karkötő az jó karácsonyi ajándéknak?

Ez olyan maradandónak tűnik.

Szereti az ékszert, van nyaklánca is.


Vagy ruhára is gondoltam, viszont pasinak annyira kényes így vásárolni, mi van, ha nem lesz jó rá vagy nem tetszik?!

Szóval melyik lenne a jobb ajándék?


Vagy esetleg tudnátok adni még 1-2 ötletet? Ha van barátod mit veszel neki?


2009. nov. 24. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szereti az ékszert, akkor vehetsz neki karkötőt, ha még nincs.Vagy esetleg egy karórát, parfümöt, arcszeszt, attól függ mennyi pénzt akarsz rákölteni.
2009. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy övet is!:)
2009. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy fehér bőr öv ha igényes :) nem az a kínai hirdetőtábla nagyságú övcsatos 1500 Ft-os szar, hanem egy elegánsat :) örülni fog neki ;)
2009. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én pólót rendeltem neki a kedvenmc zenekarával.


Ha borotválkozik akkor borotva habbal úgy egybecsomagolva. Tesco tele van ilyenekkel. Parfüm vagy hasonló.

2009. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!