Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te meg tudnál nekik valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te meg tudnál nekik valaha bocsátani? A legjobb barátnőm, és a barátom.

Figyelt kérdés

tegnap voltunk 1 évesek a barátommal,mikor közölte velem,hogy nem bírja már,borzasztóan lelkiismeret furdalása van,mert nemrég lefeküdt a legjobb barátnőmmel..Állítása szerint,nincsenek érzései iránta,és csakis engem szeret,de elvesztette a fejét egy házibuli során,a barátnőm pedig tette-vette magát előtte,és megtörtént..

Még a legmerészebb álmomban sem mertem gondolni,mert tényleg úgy éreztem hogy szeret,főleg h egy hónapja még ilyeneket írt az falamra fb-n..

"Drága egyetlenem! Kérlek ne haragudj,hogy ilyen leírhatatlanul szeretlek.. örökké veled(L)" És hasonlók..


A csajjal már 10éve vagyunk/voltunk legjobb barátnők..tegnap írt nekem egy üzenetet,hogy szeretne velem beszélni,és hogy nem éli túl,hogyha nem bocsájtok meg neki..soha nem gondoltam volna h ilyet tesz..Ő lett volna az utolsó,akiről eltudom képzelni..


Egész éjjel sírtam,nem bírtam abbahagyni,anyunak elmeséltem,hogy mi történt..Ő azt mondta h felejtsem el őket,az ilyen nem barát/barátnő.

Ha az eszemre hallgatok,akkor maximálisan egyetértek anyuval..viszont tudom,h kicsit be voltak rúgva,és még így is nagyon szeretem őket..tudom h nagy hiba,de így érzem.


Kérlek segítsetek:(


16l


2012. márc. 25. 13:33
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%

Én nem bocsájtanék meg nekik.

Le sem tudnék feküdni ezek után a pasimmal, hogy nemrég a barátnőmet dugta. A barátnőm szemébe nem tudnék nézni. Mi közös lehet ezek után amiről tudnék beszélgetni vele? Neki milyen volt a pasimmal? És vajon melyikünk jobb az ágyban (már ha ágyban történik a dolog)?

Amúgy az tényleg igaz, ha valaki egyszer megcsal, akkor az meg is fog. Még ha a csillagokat is lehozza, és össze vissza esküdözik, és bármilyen formában (nyíltan is) áradozik, hogy mennyire szeret Téged! Ezek üres dumák, és a buta kis naivak be is veszik a szöveget, és adják az újabb és újabb és sokadik újabb esélyeket. És ezzel csak szenvednek jó hosszasan, ahelyett, hogy új kapcsolatba kezdenének.

Amúgy ez saját és ismerőseim által is tapasztaltak.

2012. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bocsátanék, mert ez egyszerűen nem olyan dolog, minthogy mit tudom én, véletlenül leverem a kedvenc vázád, vagy megbántalak valami bunkósággal. Megcsalásra nincsen mentség. Ha szeretek valakit akkor nem "vesztem el a fejem" és nem csalom meg semmilyen szinten. Pláne nem így, hogy megbeszélitek, hogy mindketten szűzek vagytok és tervezgetitek, hogy milyen jó lesz együtt, és erre tessék. Undorító. Az is gond, hogy így kamaszkorban szerintem kevés ember áll készen egy komoly kapcsolatra, és egyszerűen még mindenki csak dugni meg "tapasztalni" akar, nehéz lesz ennyi idősen olyan fiút találnod, aki tényleg elkötelezné magát. Persze ezzel nem azt mondom, hogy maradj meg ennél az ösztönlénynél, de na, érted te.
2012. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok megbocsájtani nekik,de nekem Ő az első,már 13éves korom óta szeretem:'(
2012. márc. 25. 14:34
 14/24 anonim válasza:
Ne aggódj! Találsz Te még jobbat is (rosszabbat is).
2012. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Esküszöm, bekönnyezett a szemem :( Annyira sajnállak...Nekemis van barátom, de belegondoltam hogy mi lenne ha velem történt volna ez...Hát nemtudom :(

A barátnődet én már nem nevezném barátnőnek...:( Az ivás nem mentség... Amúgy te hol voltál mikor ez a buli volt?

A barátoddal szerintem béküljetek ki...:( De ez a szüzesség elvesztős dolog...Áh még rosszabb :( A barátnőd is szűz volt? Mert akkor kb egymásét vették el...Istenem, ezt nagyon rossz most így látni :(

Sajnálom, remélem találsz majd egy rendesebb srácot ha úgy döntesz nem békülsz ki vele...:(

Amikor elmondta mit csináltál?

16l

2012. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

utolsó,köszönöm:)

a barátnőm már nem volt szűz,régóta..amikor elmondta,akkor szóhoz sem jutottam. csak sírtam,átölelt,és ő is sírt.. aztán ellöktem magamtól,és elfutottam.:'(

2012. márc. 25. 15:06
 17/24 A kérdező kommentje:
mármint nem akkor sírtam,mert a barátnőm nem szűz,hanem amikor elmondta a barátom. vagyis a volt barátom:(
2012. márc. 25. 15:08
 18/24 anonim ***** válasza:

Meg ne bocsáss egyiknek se, az, hogy mennyire szeretnek téged valyon eszükbe jutott amikor a srác tola a bnődet? (logika alapján igen, mert ha acsaj ránéz fiúra akkor nyilván eszébe jutsz fordítva ugyan így). Ha megbocsájtasz neki akkor nylván találkozni is fognak, és az, hogy néz már ki, hogy mindenkinek megvolt mindenki. Meg amit elöttem leírtak, ha egyszer megcsalt késöbb is megfog. A srác esetében, ha egyszer megdughatta a bnődet s megbocsájtottál neki megteheti késöbb, tény, hogy a másodiknál már nem lesz lelkiismeret furdalása.


Nem sértésnek, de nagy hülye lennél ha megbocsájtanál, sokan írják ha nagyon teper akkor igen, DE NEM mert akkor majd a másodiknál is ugyan így fog teperni míg végül betanított lesz az egész. Max 10ből 8 végződik jól

2012. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az alapvető helyesírási hibákat (pl: valyon = vajon) nézd el, fáradt vagyok
2012. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha a fiu sirt neked akkor bocsas meg neki...
2013. ápr. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!