Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem egyértelmű a viselkedése....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egyértelmű a viselkedése. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Egyszer beégtem előtte és ebből rájött. Letiltott a facebookon és azóta alig szól hozzám. Egyik barátnőm megkérdezte tőle,hogy bejövök e neki

és némi habozás után mondott nemet.Egy másik barátnőm facebookon beszélt vele és neki azt mondta, hogy igen.(Amúgy nem én kértem meg rá őket.)

A viselkedése sem egyértelmű. Én ezt nem értem.

Tapasztalatokat várok és esetleg "ilyen" fiúk válszait.

Köszi!



2012. ápr. 26. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem is megkérdezte a barátnőm tőle de nem válaszolt csak mosolygott...

Szerintem nem tudja pontosan ,hogy mit akar.

Ha akarsz írhatsz privit!:)

14/L

2012. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mentifantezsvér ***** válasza:
nos ha letiltott fbn és bnpdnek aztmondta nem és nem keresi a társaságod az szerintem elég egyértelmű már bocsi nemakarlak lehangolni vagy ilyenek..:// de felesleges ilyenben reménykedned..ha akarna valamit lépne..vagy legalább nem tiltana le..
2012. ápr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt tudom elképzelni, hogy először valóban nem érdekelted, ezért tilthatott le és nem is kereste e társaságod.

Aztán amikor a két barátnőd beszélt vele rólad, akkor kezdett el felfigyelni rád, és most már nem annyira egyértelműek az érzései veled kapcsolatban. Valószínűleg ő sem tudja, hogy mit akar. Összezavartad. De ha nem kezdeményez ezek után sem, akkor kár rá az idődet pazarolni, mert te már megtetted az első lépéseket felé.

2012. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!