Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen önző az ágyban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önző az ágyban a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy nekiállunk, hogy szex lesz, kinyalom, és miután orgazmusa volt hanyagol engem és elalszik, vagy nem akar már mást csinálni.Addig felhúz engem, hogy hú de jó lesz, milyen jó szex lesz aztán ha megkapta amit akar velem már nem is törődik, és legtöbbször így átvág, hogy nem is lesz szex, ha meg keresnék helyette valaki mást, akkor meg én vagyok a szemét...
2012. jún. 3. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba, utálom az ilyen nőket...
2012. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
igazad van, nincs ez így rendjén, hogy alig akar szexelni velem, minden normális nő kívánja a párját.
2012. jún. 3. 13:38
 13/17 Diavolino44 ***** válasza:
Ezt leginkább úgy tudod orvosolni hogy előtte megdugod s utána nyalod ki vagy az aktus közben izgatod kézzel vibrátorral, s miután elmentél végzel vele.
2012. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
úgy nem megy, mindig úgy kezdjük, hogy kinyalom, és aztán jön a többi, az előjáték része ez is.
2012. jún. 3. 13:54
 15/17 anonim ***** válasza:
Első próbálkozásként próbáld meg megbeszélni vele, hogy ez neked nem jó. Második próbálkozásként adj ultimátumot: vagy változtat, vagy vége. És ha nem változtat, dobd ki a francba, az élet túl rövid ahhoz, hogy az ilyen önző p*csák szívják az ember vérét.
2012. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a baj, hogy szeretem
2012. jún. 3. 14:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne keress mást, beszéld meg vele, hogy ne legyen önző dög, vagy te is fordulsz a fal felé aludni
2012. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!