Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 fölötti nők! Lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti nők! Lefeküdnétek egy számotokra vonzó, jóképű, sportos nagy intim mérettel rendelkező 25 éves férfival? Vagy zavarna a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Kört is írjatok légyszi!

2012. jún. 10. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Én igen.

SP voltam sziasztok, ja és: [link]

2012. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagy méret áthidal minden korkülönbséget. A bankszámla mérete pedig áthidal minden "méretbeli különbséget."


(De a SZERELEM és a MÉLY ÉRZELMEK, amik még ezeket is :D:D:D..)

2012. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Simán találsz ilyen nőket, főleg ha célirányosan keresed. Persze van akit zavar, de sok nőt meg egyáltalán nem velük kell kezdeni.


22F

2012. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a második hozzászóló már megmondta a tutit, én csak helyeselni tudok :D
2012. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
35 fölött a jó nőket már elvették, és pont leszarják a kis p0csödet. Nagy? Mihez képest nagy? Egy kétéveséhez képest?? Ha olyan k* nagy lenne, és legalább egy csajt megdugtál volna, akkor már híred ment volna, és az összes barátnője és azok barátnői sorban állnának nálad. Idősebb nőre meg csak az ácsingózik, aki a kutyának sem kell!
2012. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy 35 és egy 42 éves szeretőm van. Mind2 idősebb nálam és nem 1-2 évvel. Ennyit a rutinról, "öcsém"!
2012. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

engem inkább a túl nagy méret zavarna.

kört hogy írjak? O <-- ez jó lesz?

2012. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a sportos nagy intim méret? :D
2012. júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!