Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire kezdenek el nőiesedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Ennyire kezdenek el nőiesedni a férfiak? Csajok nektek ez jön be?

Figyelt kérdés

Elég sok haverom van aki pl: Borotválja a lábát, az alkarját, a mellét. Szoláriumba jár, meg egész nap cicomázzák maguk, és még engem hordanak le minden ingénytelennek, Mert nem borotválom magam! Csajok bejönnek az ilyen "túl igényes"férfiak?

23/f



2012. júl. 6. 20:54
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
*igénytelennek*
2012. júl. 6. 20:55
 2/58 anonim ***** válasza:
34%

Nekem igen. Alapvető higiénia, persze, emellett jólápoltság is. Ez szerintem nem nőiesség.


Gondolj bele, a lányokon is nő szőr, nem úgy teremnek szőrtelenül. ;D


Szerintem ennyi erővel én is elvárhatom, hogy ennyit megtegyen, adjon magára.

Így is rossz látni, hogy 30 körül sok pasi egyszerűen szétfolyik, ápolatlan, igénytelen, vagy ha nem is, hát nem ad a külsejére. Csak magára dobálja a ruhát, és kész. :/

2012. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

A kozmetikai iparnak leesett, hogy van egy hatalmas népesség, akik nem fogyasztanak - nosza nekiálltak kreálni igényt rá.


Teljesen mindegy, hogy az átlag nőnek bejön-e vagy sem. Az átlag férfinak se az agyonszőrtelenített, műmellű, hat kiló vakolattal ellátott nő tetszik, mégis a nőkbe ezt sulykolják, hogy ez a jó. Ők meg nyomatják másokba, különben hülyén éreznék magukat.


Na, ugyanez van férfiban is. Nyomatják már mindenhonnan, hogy ez a modern férfi, aki szőrtelenít, szolizik, sminkel (bizony, vannak már szép számmal férfi sminkek!). Előbb utóbb kitalálják a szilikon-heréket is, ne félj.

2012. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
20:57 Ebben a melegben mindenki szétfolyik, a szőr különösebben nem befolyásol semmit. És attól nem lesz vki igényzele, h nem borotválja lesz mindenét férfi léttére
2012. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:

És még hozzá sem tettem, hogy sok lány meg nem jár szoláriumba, ne cicomázza magát.


De mondjuk nekem ezek nem is lényegesek (én sem ilyen vagyok), viszont legyen a pasi is jólápolt. :)


Elég szomorú, hogy régen ez abszolút nem "számított", illetve megengedték maguknak, hogy rossz külsővel mászkáljanak ápolt, csinos nők mellett.

2012. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:

4. De nekem nem tetszik, ha szőrös. Ez van. Valahogy nem esztétikus számomra.

A kozmetikai iparról meg annyit, hogy régen állítólag dezodort sem használtak a férfiak, azt is nőiesnek tartották. Hát, fura lehetett, nem irigylem anyáinkat, ilyen melegben szagolhatták. :/

2012. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

20:57

És akkor hol marad a férfiasság? Elég b@zissan érezném magam tök csupaszon! De attól még ápolt vagyok:)

2012. júl. 6. 21:01
 8/58 anonim ***** válasza:
Jó az egy dolog, h kinek mi tetszik, de attól nem feltételn igénytelen vki
2012. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok,de szoktam magam borotválni,arcomat ápolni,stb.de a józan ész keretein belül.
2012. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 nikozia12 ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem tetszik. Sőt..ha látok egy ilyen "igényes férfit" soha nem bírok elmenni úgy mellette sajnos h. nem húzzam el a számat. Az ilyenekre nem tudom azt mondani h. FÉRFI! egy Férfi ne szőrtelenítse már a lábát!!! Aki több időt tölt el a tükör előtt lány létemre mint én az már gáz! És nem vagyok ápolatlan! Egy férfi nem attól ápolt mert olyan mint egy csupasz csiga! Na meg azok a göncök amiket fel tudnak venni?! :D nagyobb a dekoltázsa mint az enyém...vicces!

Ráadásul aki még sminket is ken magára...:D Biztos ne indítaná meg a fantáziámat :) Egy pasi legyen pasi...

2012. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!