Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire kezdenek el nőiesedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Ennyire kezdenek el nőiesedni a férfiak? Csajok nektek ez jön be?

Figyelt kérdés

Elég sok haverom van aki pl: Borotválja a lábát, az alkarját, a mellét. Szoláriumba jár, meg egész nap cicomázzák maguk, és még engem hordanak le minden ingénytelennek, Mert nem borotválom magam! Csajok bejönnek az ilyen "túl igényes"férfiak?

23/f



2012. júl. 6. 20:54
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
79%

Attól hogy valaki borotválja magát mindenhol, nem jelenti azt hogy ápolt. Lehet büdös úgy is mint egy görény, meg koszos.


Attól hogy valaki nem borotválja magát, lehet tiszta és jó illatú. Plusz nem hagyja, hogy mások befolyásolják, van saját személyisége.

2012. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
Most komolyan , azért kíváncsi lennék azokra akik írják, hogy szőr nélkül így úgy amúgy, vajon hány évesek... Másik, ez miért igénytelenség, ha egy férfi ember nem borotválja magát tetőtől talpig? Arc OK, hónalj OK... de hogy a lábamat pl a büdös életbe nem borotválnám az tuti. Amikor ezt írják, hogy "nem higiénikus" ha szőrös az ember... hát erre azt tudom mondani, az nem higiénikus, ha borotválja magát , mert mivel nem véletlenül alakított így minket az evolúció, ezért valószínű van oka hogy az a szőr ott maradt. Az más tészta, hogy van ahol kell borotválkozni, de kérem, ezt a sok marhaságot, hogy mellkas, láb stb? Honnan veszitek? Most körülbelül olyan legyen mindenki mint a Tokio hoteles kis b*zi?
2012. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:

Az utolsónak félig igazad adok: nem a borotváláson múlik, sokaknak mégis esztétikusabb, ez a lényeg.


Személyisége pedig lehet attól is, hogy nem ragaszkodik valami régi szokáson alapuló férfiképhez, mert valaki valamikor régen azt mondat, hogy "csak akkor vagy férfi..." :)

2012. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

Bocs, utolsó előttinek!

32:

28 éves vagyok, nő, és nem cicababa kategória. :)


A többiről annyit, hogy ok, lehet tiszta, ápolt, de nekem a szőrtelen az esztétikus.


Az evolúcióról meg annyit, hogy az a nők lábát is különböző mértékben szőrösre formálta, bizony. :) El nem hinnéd, egyik-másik nőnek mennyire az lenne, ha nem szőrtelenítenék.

2012. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:

Van egy réteg akinek ez jön be. Igen. És? Ezek ahogy látom, igencsak fullos csajok. Tökéletes test, arc, haj, öltözet, tartás, miegymás...

Így lehet, hogy nekem is nagy elvárásaim lennének, végtére is elég jó bőr vagyok. És ha épp én szőrtelen pasit akarok, akkor úgyis lesz legalább 100 csávó, aki vállalja a szőrtelenítést a kedvemért, mert elég sokat tudok cserébe nyújtani.

De ha mondjuk a pasi nem akar mindenféle kenceficét vagy kozmetikai cuccot használni, akkor nem muszáj. De akkor mondjuk ő se a fullos csajokra mozduljon, hanem a közepesen szépekre, vagy átlagosokra. Nekik jó lesz úgy is.

Itt a probléma elsősorban mindig ott van, hogy a középszerű pasik vérig vannak sértve, amiért a fullos csajok egy fullos(kinek mi, nekik most épp spec a szőrtelen tetszik, hát istenem) pasit akarnak, nem őket, az átlagosok, akinek meg jók lennének, le vannak szarva. :)

Ha olyan csajokat akarsz, mint amilyen a barátaidnak van, legyél olyan, mint ők. Ha nem akarsz olyan lenni, akkor meg érd be azokkal a csajokkal, akiknek te vagy jó. Szerintem nem olyan bonyolult ez.

21L

2012. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Na de most a meztelen csigák a divatosak. 200 év múlva meg biztos 20 centis szőrt fognak magukra ragasztani a "divatr b*zik", akkor az lesz a "divat"...

Mindig kitalálnak valami sz*rt.


Nem túl szőrös 21/F. :D

2012. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:

32: A mellkasról annyit, hogy nálam ott csak az eleve szőrtelen jöhet szóba, ha már ott is szőrtelenítenie kell, akkor nem igazán. Esetleg, ha nagyon minimális lenne neki ott.


Meglepődnél, hány alapból szőrtelen mellkasú férfi létezik! :) Látod, találtak párt, tudtak szaporodni- ha már evolúció.


Nem vagyok benne biztos, de véleményem szerint már több a szőrtelen mellkasú, mint a szőrös.

2012. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
36: Szerencsére az már nem az én problémám lesz, mert kötve hiszem, hogy azt a "divatot" meg tudnám kedvelni. :D
2012. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:

#33


Igen lehet személyisége, csak azt nem bírom, hogy ha bejön egy divat és akkor mindenki egyforma lesz, mert az tetszik neki.


Én olyan vagyok, hogy ha tetszik is, már csak azért sem kell, mert más olyan, vagy másnak olyanja van.

2012. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig inkább hasonlítanák egy Hugh Jackmenre, mint egy cső b*zira.
2012. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!