Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ez belefér a friendzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ez belefér a friendzoneba?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj aki iszonyatosan bejön,puszival köszönünk,sokat ölelkezünk stb,de ez ugye lehet hogy csak friendzone,vagyis csak barátnak tart,nem lát bennem többet.


A kérdésem az,hogy egy srácnak,aki iránt nem éreztek semmi mást,csak barátságot,megengednétek e,hogy fogják a feneketek?

Már meg is "csöcsörésztem",bár ez elég hülyén hangzott:D

Illetve egyszer már a nyakát is kezdtem csókolgatni,és nemrég kérésemre ugyan,de küldött magáról fehérneműs képet,nálatok ez még elmenne friendzone-nak vagy érezhet valamit irántam?



2012. aug. 10. 22:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:D
2012. aug. 11. 16:41
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem fér bele.

Egy barátnak nem engedem,hogy fogdosson.Én se érek hozzá.Max 3puszi,ez oké,de ennyi.

Ha valakinek olyat engedek mint neked a lány,az bizony tetszik nekem.

2012. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. aug. 13. 17:19
 14/20 anonim ***** válasza:
ha nem járunk, addig még friendzone, abba szerintem bármi beleférhet 21L
2012. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szóval utolsó,te egy haverod kérésére aki iránt semmit nem érzel,küldenél neki képet magadról fehérneműben?(egy felsőtest,egy fenék tangában és egy egészalakos)
2012. aug. 26. 00:21
 16/20 anonim ***** válasza:
friendzone? Ez a legjobb szó rá, ez biztos? Azt megértem, hogy a csöcsörésznit nem fordítod angolra, mert fogalmad sincs, mi volna az, de talán ha tanulnál kicsit, sikerülne a friendzone helyett valami szebb szót odatenni... Persze nem magyarul, az snassz, de gondolkoztál már azon, hogy spanyolul, hollandul, esetleg oroszul nem hangzik-e jobban?
2012. aug. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Megint majdnem poénos volt egy válaszoló:D

Még kicsit rágyúrsz és akkor már lehet hogy egy retardált kuncogni fog a vicceiden.

2012. aug. 26. 14:19
 18/20 anonim válasza:
Drágám, a csajos azt várja hogy végre megkettyintsd!!!! :-) Én annak engedném csak hogy csókolgassa a nyakam és egyebek... Csak húzz bele, mert még 1-2 ilyen eset és azon fog filózni a barátnőivel, hogy talán meleg vagy?!
2012. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Már leoltottak rendesen, úgyhogy én már nem fáradozom vele(Bár megjegyzem először magyarul olvastam el a friendzone-t tehát fri-end-zo-ne, és azt hittem, hogy valami ruháról van szó:DD)


Tehát. Nem tudom hány évesek vagytok, de ha figyelembe veszem, hogy a Kamaszok témakörbe írtál, akkor mondjuk tippelek 16-ot. Ebben az esetben pedig akár tetszel neki, akár nem, úgy gondolnám, hogy egy iszonyatos nagy ribanc.(De könnyű is ítélkezni...) Később ez nem tudom mennyire számít elfogadhatónak, de ennyi idősen fehérneműs képet akkor se küldenék, ha a barátom lenne(mármint mint boyfriend, ha már ilyen angolosan írjuk:)). Jöjjön át, azt nézzen úgy, ne a világhálón keresztül.

Ettől eltekintve: Nem, nem engedném meg a "csak barátomnak", hogy fogdosson, vagy a nyakamat puszilgassa. Igaz, ez utóbbit annak se, aki tetszik, de nem járunk. Na jó, de, de utána hamar történne valami, tehát az nálam nem állapot, hogy "csak barátként" rendszeresen csókolgatja a nyakam.Akkor már nem annak kell lennie.

15/L

2012. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,egyébként mitől hinné azt hogy meleg vagyok? Nem értem:D

Utolsónak is köszönöm,tényleg hasznos volt,de nem értem mibajotok a friendzone kifejezéssel,használjuk akkor a BARÁTZÓNA vagy a CSAKBARÁT jelzőt ha úgy tetszik,nekem aztán teljesen mindegy:D

2012. aug. 26. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!