Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkatársnőm felajánlotta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkatársnőm felajánlotta, hogy orálisan kielégít ha kifizettem neki a tartozását?!

Figyelt kérdés

Szóval nem nagy összeg volt,csak mostanában nem megy neki olyan jól.És tőlem kért segítséget.

De elutasítottam,nem akartam,hogy megalázó legyen neki.Bár ez a kérés is elég furcsa volt.

nah mindegy odaadtam neki a pénzt,és abban maradtunk,hogy majd apródonként visszaadja..

Jól tettem,vagy el kellett volna fogadnom? mert elég kívánatos nő,és kicsit bánom is..De jobb ez így,szerintem..

22/F a nő meg 28/N


2012. aug. 24. 17:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
akkor mond neki hogy az orális szex nem elég és fektesd meg. ha jó nő és ő ajánlotta fel akkor miért ne. de lehet hogy így már nem akarja majd természetben fizetni, ha apródonként is visszaadhatja
2012. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Fifikás ribi az biztos. Valsz amúgy is tetszel neki de így két legyet üt egy csapásra :))))
2012. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ribinc.

Én jól ismerem,mármint sokszor vagyunk együtt.

Nagyon barátságos,egyszer áthívott kávézni..utána én ..Szóval,ilyen viszonyban vagyunk..Mára már,együtt indulunk a munkába..Ez már hete van így ..egy kávézóban találkozunk és úgy irány a munka..

Nekem végül is tetszik,csak nem kérdeztem meg soha se a korkülönbség miatt.

De majd rákérdezzek

Nem a pénzemért hajt,mert nekem se sok van..

Egyedül élek már egy fél éve..Alig marad pénzem.Szóval biztos,hogy nem azért..ha mondjuk rám hajtana..

2012. aug. 24. 17:45
 14/18 anonim ***** válasza:
jól tetted.egy szopás nem ér ennyit max egy kúrás! ;)
2012. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ja nem ribi, de akkor miért sz*pna pénzért?
2012. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez 1 kamu kérdés én akármennyire meg lennék vagyok szorulva anyagilag sose mondanák ilyet egy férfinek ez igen megalázó. De ha megtörtént jól tetted hogy visszautasítottad de segítettél neki.
2012. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Teljesen jól tetted, egy értelmes felnőtt ember benyomását keltetted vele. Főként hogy még segítettél is neki.


Amúgy gondolj bele, ha megtörténik és után kitudódik a munkahelyeden...

2013. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
lehet bejosz a csajnak egyszeruen.ha parja van,ferje,akkor csak kalandot akar es azert ajanlotta,ha senkije nincs,vagy lehet nem mukodik a kapcsolata,talan komolyan jarna veled.gondold meg...
2013. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!