Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit akar jelenteni így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit akar jelenteni így?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Eddig ideges voltam most meg mégjobban... :) Szoval van egy lány, elhííívtam randira és azt mondja eljön... elég happy voltam, mert hát ez egy elég hosszú történet, és hát maradjunk annyiban eddig nem jött el. Viszont itt kezdődik egy kis bibi. Ugye nem csak nálam van az, hogy amit mond valaki, meg amit tesz valaki, ha ellenkezik egymással, akkor feltűnik? Na itt most pont ezért vagyok ideges, mert nem igazán látom a párhuzamot a két dolog közt. Ma viszont "kiöntöttem neki a szívem" .... hogy de hát tiszta ideg vagyok, csak az agyam akarja húzni, vagy lesz ebből valami, meg hogy tudja jól, hogy nem közömbös nekem, "megőrülök érte" - kis túlzással. Na hát kicsit szebben megfogalmazva, de ilyesmi lényeggel írtam neki, erre válasz, az jött hogy hát leírta, hogy miért nincs ideje... amit én teljes mértékben megértek. És nem, nem kamuzik. A lényeg tehát: ezzel mit kezdjek? tegyem a fülem mellé? :D Mint mondtam számomra nem közömbös hogy úgy mondjam, de azért mindennek vannak sajnos határai, és örökké nem várhatok rá :(


23F


2013. febr. 6. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik. Ha úgy érzed lehet valami, tényleg érdekel, akkor várd meg, bár nem tudom mi miatt nem jön össze már régóta ez a dolog.
2013. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Egyébként ez nem zárja ki, hogy másokkal, új emberekkel is ismerkedhess közben, tehát nem kell remete életet élned.


De ez megint függ attól, hogy jelenleg milyen a kapcsolatod ezzel a lánnyal.

2013. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy mondjam, az hogy szeretem erőőőőős túlzás lenne kijelenteni. Inkább az elég erősen vonzódom hozzá a jó kifejezés. Meg az hogy az agyamba befészkelte magát, meg sokat gondolok rá ilyen kis semmiségek.
2013. febr. 6. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem erről eszembe jutott egy hasonló sztori. Barátnőm mesélte, hogy találkozni akart vele egy srác, de hát köztudott, hogy a barátnőmnek alig van ideje, mert versenyszerűen sportol, minden nap edzései vannak, érettségire készül stb., így aztán tényleg rohanás a napja. Viszont a fiú tényleg akart találkozni barátnőmmel és neki sem volt ellenére a dolog, így hát megbeszélték, hogy az edzés végén találkoznak a csarnoknál. Sétáltak egy kicsit, meg hazakísérte a srác, pedig csak barátok, tehát nincs szó többről. És ez is valami.


Szóval, szerintem ilyesmivel te is bepróbálkozhatsz, bár azt gondolom, hogy valami hasonló megoldás a lánynak is eszébe juthatna, ha nem vagy számára közömbös.

2013. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!