Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok között is vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok között is vannak befelé fordulók?

Figyelt kérdés
Mármint van olyan, hogy egy lány csinos, nőies, szép, szeret öltözködni, mégis csendes, komoly, nem bulizik, nincs sok barátja.

2013. márc. 24. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2013. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában foglaltak...99.9%-ban.


Tapasztalat beszél belőlem.


F25

2013. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pl ilyen vagyok.
2013. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de remélem.
2013. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, és még sincs barátom.
2013. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagyok. Szerintem nincs okod gondolni, hogy csak mert valaki szép azzal minden el van intézve. Normális férfiak pont nem kezdeményeznek, általában csak a nagyképű tahóknak van önbizalma odajönni. Lássuk be, kevés esély van rá, hogy 2 visszahúzódóbb típus összejön és sokáig együtt marad. Ahhoz, hogy egy ilyen ember megnyíljon ahhoz impulzívabb társ kell aki előcsalogatja belőle az igazi önmagát.


21/N

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak.

Nekem egy barátom sincs.

2013. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi vagyok, bár csendes nem vagyok, és komoly is csak akkor, amikor kell, szeretem a humort, és szeretek néha hülyéskedni. :)
2013. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 The Other ***** válasza:

Tyűű, mik ki nem derülnek... A GYK tobzódik az introvertált szép lányokban, akik ráadásul nem is foglaltak?!


Rögtön ki kell küldeni egy kutatócsoportot egy fizikussal, egy etológussal, egy biológussal, egy orvossal, egy semmihez sem értő cicababával, valamint egy önfeláldozó feketével, hogy az itt tapasztalt anomáliára megnyugtató magyarázatot találjanak. Lehet, hogy innen indul ki a tér-idő kontinuum felbomlása, melynek beláthatatlan következményei lehetnek.

2013. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!