Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt kérte a pasim h ne borotvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kérte a pasim h ne borotválkozzam, most mit csináljak akkor?

Figyelt kérdés
Szóval azt kérte h intim részen ne borotváljam le semennyire mert neki úgy tetszik. Ok, nem nagy kérés, de az a baj h iszonyú szőrös vagyok ott, nemcsak dús, hanem nagy kiterjedésű is. Ha csak bugyiban vagyok, akkor is kilátszik a bugyi szélén sok szőr, a combomig. Addig nem gond amíg senki más nem lát meztelen, de ha bnőim v tesóm meglát otthon v bárhol bugyiban, mit gondolhatnak?

2013. ápr. 16. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

10-es:

Itt nem erről van szó, de az ember nyilván tetszeni akar a párjának, mert akkor érzi jól magát, ha az akit szeret oda van érte. Mondjuk az én párom nem szól bele általában mit hogy csinálok, de pl. erre szokott kérni, hogy milyen legyen. Szerintem meg semmi rossz nincs abban, ha a másik kedvére akar tenni.

Én is szoktam pl mondani a páromnak, hogy ha már túl nagy a haja és ideje fodrászhoz menni vagy ilyesmi, ez nem erről szól, amire te gondolsz, hogy a másik megváltoztatása.

2013. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Fhu, már ahogy elolvastam felállt a farkam, olyan szexis lehet. Imádom a szőrős puncit! Tessék engedelmeskedni a kérésnek, én azt javaslom. Én se engedném a barátnőmnek,hogy leborotválja, bár azért megegyeznénk egy bikinivonalban. Bezzeg a 80 as években még dicsőség volt egy jó dús fanszőr. Ma meg ilyen szar világban élünk, hogy minden nő tök kopár odalenn...
2013. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

11es!


Én sem erre gondoltam, nyilván. Csak arra, hogy engem nem érdekelne, hogy mit kér a párom, mert ha az a dolog nekem nem tetszik, vagy én nem úgy szeretem, akkor a kedvéért sem fogom megtenni. (hajvágás, öltözködés, stb.) Eleve az én párom nem is kérne ilyet, mert elfogad úgy, ahogy vagyok és úgy szeret és kíván, ahogy vagyok. Ha éppen csupasz a puncim, akkor úgy, ha egy kis csík van rajta, akkor úgy, ha meg szőrösebb kicsit, akkor úgy. Szerintem ha az ember szeret valakit, akkor így is, úgy is kívánja. Az lehet, hogy így vagy úgy jobban tetszik a másik, de szerintem ezek nem annyira nagy dolgok. Ha ez kell ahhoz, hogy magam mellett tartsak valakit, az már régen rossz!

2013. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%

10-es!

Én is így gondolom. Nyilván, ha nem ragaszkodom a csupasz puncihoz, ő meg szőröset akar, akkor kiegyezünk egy átmeneti megoldásban, de rám még senkinek nem sikerült semmi olyasmit rám erőltetnie, amit én nem akartam, csak azért, hogy "tetszek neki". Szeressen a saját ízlésemmel meg a stílusommal. Volt már oylan, hogy levágattam a hajam, pedig ő ellenezte. Nem érdekelt, de felfogta, hogy én hajam, én döntésem, a végén meg teljesen megszerette az új frizurámat. Vagy akárhányszor új tetoválást csináltatok, mindig húzza a száját, hogy nem fogja tudni megszokni vagy valami, aztán csak sikerül neki. Jó dolog sz, ha az ember figyel a párjára bizonyos szinten, de ha a saját testemről van szó, akkor felőlem az atyaúristen is ellenkezhet, akkor is azt csinálom, amit én akarok. Én se szólok bele abba, hogy ki hogyan öltözködjön vagy hordja a haját.

2013. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kilógó részeket vágd le, a többit meg hagyd meg.
2013. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
mostanság nekem is bejön a szőrös, ott szedd le ahol kifigyel a bugyiból :DD
2013. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én például egy szőrős puncit kedvelő ember vagyok. Én nagyon örülnék neki,ha a barátnőmnek szőrős lenne éppen. Az a halyzet ,hogy nekem amaz unalmas. Egy idő után nagyon unalmassá válik ilyet dugni ez van, NEkem kell ez az extra rá. Mért akkora kérés ez. Pont olyan, mint azok a férfiak, akik totál tükör simára borotválják a lábukat, an ők meg vinnyognak,hogy áhhh, ez nem férfi, ez egy kibszott homár így. Hiába jóképű, meg izmos meg minden, nem látják meg benne a szőr nélkül a férfiasságot.

Én a nőkkel vagyok így, egyszerüen nem nőies egy kopasz pina.

Nagyon nagyon kevés az a nő akinek jól áll. Megnézed Phoenix Mariet, neki jól áll, mert amúgy is 30+ életkor, meg egy elég jótestű buja nő. Elmégy nélküle is. De sok sok nőnek meg unalmas a dombja nélküle.

Egy idő után óhatatlanul is olyat keresnék ösztön szerűen ,aki megadná nekem a vágyaim kielégüléséhez szükséges extrát.

Kissé pont olyan ez is, mint az asszony, akivel már nem olyan jó a szex, akit már unsz, mert sokmindent megtagad tőled, ami a te szexuális fantáziádnak igénye, és ezért félrekírsz prostikkal stb... Csak egy példa.

Pont hogy az ilyen "extraságokkal" lehet egy férfit a nőnek tartósan magához ragasztania. Ha tökéletesen hozza a nő a pali szépségideálját, akkor sokkal kisebb az esélye annak hogy meg legyen csalva.

2013. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar akkor ne borotváld le! Különben tényleg nagyon izgató a szőrös punci :)
2013. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!