Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszi rossz néven sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi rossz néven sok férfi/fiú azt, ha egy lány/nő egyetemre jár?

Figyelt kérdés
Már lassan ott tartunk, hogy megemlíteni sem szabad, mert akkor jön lehurrogás...

2014. máj. 22. 23:34
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Évek óta nézem az oldalt, és mindennel egyetértek, kedves 17-es válaszoló! :DDD Én is ezeket tapasztalom.

Lehet, hogy h**ülye vagyok, de próbálom megérteni őket azért... Hátha.


Azt meg jó lenne, ha felfogná mindenki, hogy nem ismerkedem ilyen fazonokkal. Sőt, párkapcsolati céllal senkivel sem ismerkedem, mert van barátom.

2014. máj. 22. 23:47
 22/49 anonim ***** válasza:
"van barátom" sokaknak még nem akadály :-D
2014. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Azért ne azonosíts már a retardált 17 évesekkel kérlek! Bestzélgess előszőr itt, aztán alkoss véleményt.
2014. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

szerintem senki nem veszi rossz néven.

az előfordulhat h csípi az ember szemét ha valaki ge*ci buta, és védekezik azzal h ő bizony egyetemista.De más formában nem hinném.

2014. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Hát az sajnálatos. Nekem az. :)


" Ja, nem ebből az oldalból kiindulni, de egy egyetemistának lehetne ennyi esze."


Atyaúristen. :'D Nem mondta senki, hogy ebből indulok ki, vagy, hogy ezt tartom általánosnak. Arra vagyok kíváncsi, hogy aki így vélekedik, az miért teszi.


Szemekbe zárt titkok, először is, senkit nem azonosítottam senkivel. Ha te mégis így értetted, akkor súlyos problémákkal küzdesz. Ha te nem így vélekedsz az egyetemista nőkről, akkor ne érezd magad megszólítva!

2014. máj. 22. 23:52
 26/49 anonim ***** válasza:
Alapjában véve semmi bajom az egyetemista nőkkel! Ügy tisztázva! :D
2014. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Én egyetemista csajt keresek,diszkrét kapcsolatra, igy neM zavar! :) 39F
2014. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Szia! Akikkel hosszabb távon érdemes számolni, azok hidd el, hogy nem veszik rossz néven. :)
2014. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Mindenki leszarja, lehugyozza hová jársz.
2014. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

Már miért szarná le MINDENKI? :)

Ne magadból indulj ki, attól, hogy ha esetleg a te fejedre magasról szarik az emberek többsége, az enyémre még nem biztos.

2014. máj. 23. 00:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!