Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszi rossz néven sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi rossz néven sok férfi/fiú azt, ha egy lány/nő egyetemre jár?

Figyelt kérdés
Már lassan ott tartunk, hogy megemlíteni sem szabad, mert akkor jön lehurrogás...

2014. máj. 22. 23:34
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Hát mocskosul rosszul gondolod. Mégis honnan szeded?

Mocskolódsz, hőbörögsz itt a nagy semmire. :D Nem kicsit vicces.

Egyébként nem azért tettem fel a kérdést, mert nekem szóltak volna be, amiért egyetemista vagyok, hanem láttam nem 1x, hogy más lányokkal/nőkkel (is) ezt teszik. Én nem említem meg, nem fitogtatom, hogy egyetemre járok, akkor közlöm csak ezt az információt, ha a kontextus indokolttá teszi.

2014. máj. 23. 00:24
 32/49 anonim ***** válasza:
28%

# 31


Nem veszed észre, hogy te vagy az, aki hőbörög, méghozzá a legundorítóbb módon? :DDD Az csak hab a tortán, hogy semmi okod rá.

2014. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
85%
Én nem veszem rossz néven, viszont attól még nem fogom alapból okosnak tartani, mert egyetemre jár (kb. az én középiskolámból szinte a leghülyébbnek is meglett a főiskolai/egyetemi végzettsége, pedig...) Azt viszont ki nem állhatom, amikor nagyzolnak vele, és lenézően, magas lóról beszélnek az emberrel, ilyet már tapasztaltam párszor.
2014. máj. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy 1-2 olyan egyetem van itthon, amire lehet azt mondanám, hogy ez igen, amikor megemlíti valaki, hogy oda jár. De ilyen biszem-bas.zom fizetős szaroktól, meg amikre egy jó közepes átlagpontszámmal be lehet kerülni, minden féle büfé szakok, azoktól minek esnék hasra?

Manapság főiskolára/egyetemre csak azt nem veszik fel középiskolából akinek vagy nincs pénze, vagy nem is akar menni.

2014. máj. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
68%
Hát arra a szakra, ahová én járok, még fizetősre is nehéz bekerülni.
2014. máj. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy nehéz bekerülni oda Blessed! Körberöhögnélek a szakoddal együtt!
2014. máj. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
56%

Hát az TÉNY, hogy magas a ponthatár még fizetősre, ezt senki sem tudja cáfolni. :D

Röhögj, tőled nem igazán számít egy fikarcnyit sem. :)

2014. máj. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

eszem-f aszom megáll komolyan mondom...:D

már hogy ne lenne nehéz oda bekerülni??? én tudom hova jár ő.

nem tudod máshogy levezetni a nyűgjeidet? én tavaly még nem voltam ezen az oldalon, de még nekem is g eciunalmas, amit művelsz...

2014. máj. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Nehogy már felidegeld magad, Lost! :) Az övénél irrelevánsabb vélemény a világon nem létezik.
2014. máj. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
55%

Na, itt van már

- Blessed With A Curse, és pincsikutya hűséges társa

- Freak On A Leash.


A Fas.z meg a Szopó.


Érdekes, ha valamelyik fent van, és védeni kell, egyből megjelenik a másik, hogy aztán együtt fikázzanak, meg bevédjék egymást, mintha többen lennének.

Ők mindig egyetértenek, mindenben.

Mindig együtt vannak fent.

Mindig ugyanazoknál a kérdéseknél.


Azon se csodálkoznék ha valami tudathasadásos skizo ge,ci lenne, egyazon személy.

2014. máj. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!