Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszi rossz néven sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi rossz néven sok férfi/fiú azt, ha egy lány/nő egyetemre jár?

Figyelt kérdés
Már lassan ott tartunk, hogy megemlíteni sem szabad, mert akkor jön lehurrogás...

2014. máj. 22. 23:34
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
34%
41: ne foglalkozz velük. Ők a GYIK hiénái, már láttam pár megjegyzésüket itt. Telibe kell szarni a fejüket és kész. Nagy pacsi a 65%os Úrnak!
2014. máj. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
70%

Eléggé magad ellen beszélsz. :D


De ha egy értelmes, kívülálló ember ezt végigolvassa, akkor szerintem látja, hogy a kérdezőt kezdték el ok nélkül bunkón, keménykedőn oltogatni, először ezért szóltam. Aztán az egyik válaszolóra reagálva megjegyeztem, hogy létezik olyan szak, ahová fizetősre is nehéz bekerülni (én is ilyenre járok). Erre jött G ezt megcáfolni, és "körberöhögni", semmire sem alapozva, csupán kötekedésből. Mi rosszat is írtam én, és miért is mi vagyunk a hiénák? :) Rosszindulat nélkül, komolyan kérdezem.

2014. máj. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

<Azon se csodálkoznék ha valami tudathasadásos skizo ge,ci lenne, egyazon személy.>


ez eléggé hogyismondjam... ironikus rád nézve! :D

2014. máj. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem már a "ténykedésüket" jópár kérdésnél.

Jön az egyik ír valamit, aztán ha ez a vélemény nem tetszik valakinek, véletlenül egyből ott terem a másik, és elkezdi védeni.

Aztán elbeszélgetnek egymással, hogy "jaj ne idegesítsd fel magad, nem számít ennek meg ennek a véleménye, nyugodj meg, nem ér annyit", stb., saját maguknak csináléak önigazolást, és elkezdenek közösen fikázni.

Egyszer még elmegy, de már sokadszorra szembetűnő és unalmas. :D

2014. máj. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
34%
Persze, tudod hiteles idinkátora ezen cselekedetek annak, hogy nagyon nincs rendben néhány ember önértékelése itt. :D Megmertem írni a véleményemet, és máris belém látnának valakit, akiről azt sem tudom kicsoda. Pacsi ;) Jóéjt!
2014. máj. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
59%
Mert a nők nagyja elsznobosodik ettől.
2014. máj. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
53%

1,5 éves kapcsolatom van. Barátnőmet akkor ismertem meg, amikor még középsuliba járt, és minden happy volt, egyszerűen TÖKÉLETES volt a kapcsolatunk, nem veszekedtünk, mindenben kiálltunk a másik mellett, a szex isteni volt,egy szóval elvoltunk.

Aztán kb 6-7 hónap múlva bekerült az egyetemre.

Azóta többet veszekszünk, állandóan a fejemhez vágja, hogy mi nem megyünk sehova, ingerült, úgy érzem, néha lekezelően bánik velem, hülyének néz, állandóan bulizna, olyan szavakat használ, amit azelőtt még nem használt, és húzogatja a száját, mikor én meg nézek rá, hogy most mit is akart ezzel mondani... Még egyenlőre együtt vagyunk, de fontolgatom erősen azt, hogy legyen vége a kapcsolatunknak. Hihetetlen, de néhány embert megváltoztat az egyetem, rossz irányba.


U.I.: "A műveltség inkább az életből, mintsem a tanulásból fakad"


Szerény véleményem, hogy ha valakinek nagy lexikális tudása van, nem biztos, hogy az intelligenciája is nagyobb. Nem megbántani akarok én ezzel senkit, nekem csak egy érettségim, és egy szakmám van, de érzem magam olyan hasznosnak a társadalomra nézve, mint egy egyetemet/főiskolát végzett, diplomás ember, csak nekem nincs épp akkora lexikális tudásom !


21/F

2014. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, szerintem ez csak egy igen rossz kivétel. Én is nagyon sokat változtam az egyetemen, de előnyömre és a legtöbb barátom így van ezzel. Szerintem a barátnőd sem "csak" az egyetemtől lett ilyen, ott más is állhat a háttérben. Kérdezőnek meg csak annyit, hogy nem kell foglalkozni azzal a pasival, aki ezt rossz néven veszi. A normális srácok örülnek neki, ha tanult bnőjük van. :) 25/l
2014. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem hallottam olyanról, hogy ezt bárki rossz néven venné. Sőt itt se láttam még ilyet, pedig egy ideje már itt vagyok az oldalon.


Akinek ez nem tetszik, az idióta... Sajnos az emberek egy részével, nem lehet mit kezdeni, mert sehol nem állnak az egyedfejlődésben értelmileg.

2014. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!