Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesek, hogy viselitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek, hogy viselitek, hogy körülöttetek mindenfelé eljegyzések meg esküvők, ti pedig még fényévekre vagytok ettől?

Figyelt kérdés
Még csak kinézve sincs senki, aki tetszene.

2014. dec. 3. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem van párom, de nem mutat túl nagy hajlandóságot ilyesmire, sőt inkább talán távolodunk tőle.

Nem érdekel. Néha rossz, elgondolkozom hogy a szüleimnek ennyi idősen már a harmadik gyerek is úton volt... de inkább várok, ha úgy alakul, egyedül maradok, de megfontoltan akarok jó házasságot kötni. Ha nem sikerül, hát így jártam.

2014. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen Z generációs hulladékok miatt fog kihalni a magyar nép, mint amilyenek ti vagytok. Semmit sem adtok a világnak, csak fogyasztotok.
2014. dec. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
#12 - Tudom magamról, hogy mennyire hulladék vagyok, részben ezért sem akarok gyereket, lehetőleg ez a vérvonal haljon ki. Én csak szenvedek az életben minden téren, semmi értelme több ilyen utódnak, ennek már több kérdés kapcsán hangot adtam itt. Teljes mértékben igazad van, de a pirosat attól még megkapod. #9.
2014. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a) Huszonévesen semmivel nem vagy elkésve. Sohasem értettem, hogy az emberek, de főleg a nők, miért gondolják, hogy ha nincsenek legalább eljegyezve akkor nem érnek semmit. Ez egy komoly dolog, nem azért kell eljegyeződni/házasodni/gyereket vállalni mert az olyan hű de felnőttes dolog és a többiek is ezt csinálják, tehát elvárás. Azért "kell" mert megvan az ember akivel le szeretnéd élni az életed és akivel jó szülei tudtok lenni egy gyereknek. Ha ez nincs meg akkor nincs itt az ideje, koncentrálj másra, építs karriert, tanulj meg japánul, vagy főzni vagy szerezz egy diplomát vagy akármi, de közben járj nyitott szemmel és próbálkozz.

b) Nagyon sokaknál látom, hogy savanyú a szőlő. Kár, azon gondolkozzatok, hogyan tudtok javítani a helyzeteteken. Itthon mindenki csak sír, de az, hogy tegyen azért, hogy jobb legyen már büdös. Dolgozni kell rajta.

c) Huszonhat éves vagyok és jövőre lesz az esküvőm, nagyon szeretem a páromat. Nem azért kértem meg a kezét mert ez elvárás volt, vagy mert hisztizett miatta. Azért kértem meg a kezét mert megérett bennem az érzés, hogy én ezzel a nővel akarok együtt megöregedni. El tudom fogadni a hibáit és szeretni tudom velük együtt, úgy, ahogy valószínűleg senki mást és akármekkora véleménykülönbség is van köztünk, vagy bármilyen mérges is vagyok rá akkor is érzem, hogy szeretem. Úgy gondolom, hogy ez kell egy kapcsolathoz és ahhoz, hogy fel tudjunk nevelni egy gyereket úgy, hogy az ne szenvedjen hiányt semmiben, vagy legalább is ami egy egészséges ember jellemfejlődéséhez és felnövéséhez kell abban ne. Várjátok meg ezt a személyt (mert ott van valahol) és érezni fogjátok, hogy miért nem csak egy papír a házasság és miért mondják azok akik már benne vannak, azt amit mondanak.

2014. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Inkább találjam meg életem párját később, és házasodjak akár 30-35 évesen, de az legyen megfontolt és egy életre szóló elköteleződés. Nem azt akarom mondani, hogy aki korábban házasodik, az el is fog válni, nem, az is lehet jó házasság. De a lényeg az, hogy nincs miért aggódni. A mai korban pláne, amikor sajnos nagyon sok a válás. 25/F
2015. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!