Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lefeküdtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lefeküdtem egy házas nővel?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csinos házas nővel és hát lefeküdtem vele.9hónapra rá fia született,egy gyönyörű egészséges kisfiú,a kisfiam.


Természetesen otthon a férjének nem mondta el,hogy megcsalta azt mondta,hogy tőle van a gyerek.Elmondta,hogy a férjével évek óta próbálkotak,hasztalanul.És hogy ez a gyerek egy ajándék ami megerősíti a kapcsolatukat.


Tőlem nem szeretne semmit,nem akarja,hogy közöm legyen a fiamhoz bármilyen formában.

Viszont én nembírom ki,hogy van egy gyönyörű gyerekem és ne vehessem a karomba.

Szerintetek mit kellene tennem?



2015. febr. 17. 08:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Arról az oldalról belegondoltál már, hogy a gyereknek mi a legjobb?
2015. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Noren1989 ***** válasza:

Elvenni már ne vedd.

25/f

2015. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kamu.
2015. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
A nők nem házasok, hanem férjezettek. A férfiakra mondják, hogy házasok. Olvasni kell irodalmat, lehetőleg klasszikus irodalmat, hogy az ember tisztába kerüljön a fogalmakkal, legyen szókészlete. Most nem is olvastam el, mi a kérdés.
2015. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
DNS-mintát kell vetetni, hogy tényleg tőled van-e a gyerek, mert lehet véletlenül a férjtől is. Utána pedig el lehet perelni esetleg.
2015. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
milyen idős vagy?
2015. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
30
2015. febr. 20. 10:39
 18/19 anonim ***** válasza:

Úgy házas, mint a csiga? :D


Így jár, aki házas nővel kezd.

2015. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Halottam ilyen esetről... kb. semmi esélyed semmire.

Az apa az, akivel a születés előtt 9 hónapja házasságban élt a nő.

A DNS tesz is jópofa ötlet, de ahhoz sincs jogod, mint, ahogy nekem se...

Kérdezd meg Évit, hogy akar most valamit tőled, - mert hát ezek szerint kapcsolatban vagytok - vagy felejtős.

De akkor 1000%-kal!

2015. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!