Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy picit játszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy picit játszani a tűzzel. A jövőhéten 3napos sielésre megyek, a párom nélkül, a hugommal. Na már most az a helyzet, hogy szeretném egy picit felhúzni. Bővebben lent?!

Figyelt kérdés
Biztos sokan voltatok már úgy hogy féltékennyé akartatok tenni valakit, na én is erre készülök, de nem tettekkel akarom megtenni, hanem írásban, posztokban.. Inni is fogunk, és azt akarom gondoljon arra hogy lehetséges megcsalom. Ilyen idézeteket szeretnék, vagy olyasmit ami az alkohollal kapcsolatos.. Segítsetek légyszi :)

2015. márc. 15. 14:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem szakít veled, ha kidob, még a végén véletlenül megismerkedünk.
2015. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondoltam, hogy nem lehet idiótább annál, aki ilyet csinál, erre kiderül, hogy még idézeteket is mástól kér a hülyeségéhez... gratulálok, minden várakozást sikerül felülmúlnod! :D
2015. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ásd el magad!
2015. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Egyétek meg a f**szt, nem azt volt a kérdésem, hogy milyennek tűnök majd ha ilyet csinálok. Amúgy meg kinek játszátok a p*csátokat, hát nem is ismerjük egymást, és soha nem is fogjuk, akkor ki előtt színészkedtek? Még a végén kiderül hogy én vagyok az egyetlen, aki incselkedik kicsit a párjával. Azta mindenit, jól kivagytok. És még én vagyok az idióta mi? És közületek egyikőtök sem adott értelmes választ. Aki pedig azt írja hogy csináljam a húgommal, az magából indul ki? Eddig még csak távolról hallottam családon belüli sz*xről, már ezért megérte kiírjam a kérdést, hogy találjak pár be*eg elmét itt.
2015. márc. 15. 15:31
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

A beteg elme egyedül te vagy

Tudjuk, hogy a hugoddal akarod csinálni, különben is roma vagy!

Igen, idióta vagy.

Te fogod megenni a f..szt "síelés" alatt.

2015. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én viszont azon lepődök meg, hogy a primitívséged kimeríti a szó fogalmát. Én nem akarom a húgommal csinálni, inkább veled szeretném, felnyomnám neked azt a sílécet, úgy hogy a szádon jöjjön ki. :) Kedves. Ha ilyen nagy szád van, linkeld a facebookod privibe, és megmutathatod a tehetségedet. Ez egy ártalmatlan kérdés volt, de ilyen stilussal amivel előállsz nagyon is ártalmassá válhat a számodra szutyok.
2015. márc. 15. 17:15
 17/24 anonim ***** válasza:

Neked fogják felnyomni azt a sílécet, meg mást is :D

Te stílusod nem primitív? Az alapján jöttem rá származásodra. A facebookos keménykedésed is ezt igazolja.

2015. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
És valami problémád van vele? Neeem, aki itt keménykedik ARC-NÉV nélkül az te vagy, én legalább felvállalom saját magam ellenben veled, majd most mindjárt jön a fajgyűlölő rész, ugorjuk át légyszi, már így is elég unalmas vagy, a származásom ugyan az mint neked, csak az enyém megvan spékelve egy kis egzotikussággal is. ;) Nem tudom hol olvastál te olyat hogy megakarom csalni a párom, engem nem fog senki meegfektetni, de ha ennyire nem tudod értelmezni a kérdést, ajánlom olvasd újra
2015. márc. 15. 17:23
 19/24 A kérdező kommentje:
Engem nevezel idiótának, meg romázol, és mégsem tudsz egy ész érvet felmutatni ellenem, csak játszod magad értelmetlenül... :DDD
2015. márc. 15. 17:25
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem is tagadod, nem volt nehéz kitalálni, stílusoddal elárultad magad. Miért Te hol vállalod az arcod, meg a neved te szerencsétlen? :D Hol van kiírva a neved?

Te sem sok érvet mutattál fel, nekem meg nem kell, mert az első válaszoló már mindent leírt.

2015. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!