Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy picit játszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy picit játszani a tűzzel. A jövőhéten 3napos sielésre megyek, a párom nélkül, a hugommal. Na már most az a helyzet, hogy szeretném egy picit felhúzni. Bővebben lent?!

Figyelt kérdés
Biztos sokan voltatok már úgy hogy féltékennyé akartatok tenni valakit, na én is erre készülök, de nem tettekkel akarom megtenni, hanem írásban, posztokban.. Inni is fogunk, és azt akarom gondoljon arra hogy lehetséges megcsalom. Ilyen idézeteket szeretnék, vagy olyasmit ami az alkohollal kapcsolatos.. Segítsetek légyszi :)

2015. márc. 15. 14:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Miért tagadnám, úgy csinálsz mintha szégyellnem kéne. Azért mondtam add meg a facebook profilod te kis buta, és folytassuk ott, ne név nélkül akarj erőre kapni.. :D Pillangónak hiszed magad, annyira kinyiltál, de hernyó vagy. Az első válaszoló csúsztassa be a fejét a segg*eedbe.. :D Na álmodj erről, kívánom valósághű legyen szutyok Aladár.. szijaaa
2015. márc. 15. 19:45
 22/24 anonim ***** válasza:
Hiába tagadnád, a stílusodból egyből rájöttem. Te sem vállalnád föl magad, mindegy mit mondasz. Ez az "ad meg az adatlapodat" is árulkodó. Az már tetszene mi, ha betudnál támadni többed magaddal ? :D
2015. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Jujjj te vagy Sherlock.. Tapsold meg magad.. Oltod a cigányokat, de azért fél a pi*csád mi? :D Félhet is, nem kellenének mások egymagam betörnélek bolondom..
2015. márc. 15. 23:10
 24/24 anonim ***** válasza:
Aztán, ha pórul járnál hívnád őket :D Ki oltja őket? Én csak rólad beszéltem.
2015. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!