Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látnátok egy srácot cilinde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Ha látnátok egy srácot cilinderben (nem bűvész, komolyabb, nagyobb és matt) akkor emiatt egyből meglenne róla a véleményetek, vagy nem néznétek hülyének?

Figyelt kérdés
Azért ide,mert ez az ismerkedésre is kihathat,mint első benyomás.

#pite #öntét
2015. ápr. 25. 23:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/112 anonim válasza:

te hallod .... én is xD

*(jó oké nem hallod :d)

2015. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/112 A kérdező kommentje:

Nem létezik! :D

Ennyire defektes és idegesítő csak én lehetek :D

2015. máj. 10. 22:01
 33/112 anonim válasza:
háhá! azt csak hiszed ! én folyton 'majdnemelesek' aztán úgy teszek 'mintha nem történt volna semmi' (persze ez utóbbit olyan feltünően hogy az is megsejt valamit, aki a csetlést nem is látta) :D
2015. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/112 A kérdező kommentje:

Na ez mostmár tényleg én vagyok!

Elbotlok,vagy pofára esek és hangosan körbe szólok,hogy "Semmi baj! Én így szoktam megállni" :D

2015. máj. 10. 22:14
 35/112 anonim válasza:
hombre! :O azt ne mond hogy még 'fotoszintetizálni' is szoktál egy kávémentes délelőttön (csak nézel meredten a semmibe, és próbálod hasznosítani a napfény energiáját...) ! Mert akkor ilyesztő a hasonlóság! :O
2015. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/112 A kérdező kommentje:

Rám nem hat a kávé,úgyhogy mindig :D

De esőben is,akkor vagyok elememben.

2015. máj. 10. 22:25
 37/112 anonim válasza:
na ne szivass má' :D milyen filmeket/zenéket szeretsz? Még a végén kiderül hogy ugyanolyan elvetemült humorod van!
2015. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/112 A kérdező kommentje:

Az én humorom olyan tökéletes,hogy nem minden halandó érhet fel hozzá :D


Többségben rock és grunge. Meg az alterebb zenéket is.

Filmekben meg nagyrészt vígjátékok és Adam Sandler minden mennyiségben :D

Meg pl. Halálsoron,A remény rabjai,Bakancslista stb.


És te?

Meddig húzzuk még itt? :D

2015. máj. 10. 22:38
 39/112 anonim válasza:

indie rock az alap, de elég sok félét hallgatok(nem, utálom a rádiót), a listában a rockabilly és Beethoven is helyet kap

Adam Sandlert nem igazán kedvelem(jellemhibám:őszinteség)

Quentin Tarantino, Wes Anderson, és Guy Ritchie munkásságának kalapot emelek (a Remény rabjai meg egy király film...ez tény)

2015. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/112 A kérdező kommentje:

Az őszinteséggel nincs baj,sőt!

Én is mindig az vagyok,sajnos néha túlságosan...

Max annyit szoktam,hogy átfogalmazom a mondataimat,hogy ne legyenek bántóak és csak akkor essem le a másiknak,mikor már nem vagyok ott.

Mint egy időzített bomba :/


Az egyik legjobb!

Az első olyan (számomra),ahol a film mérföldekkel veri a könyvet.

2015. máj. 10. 22:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!