Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látnátok egy srácot cilinde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Ha látnátok egy srácot cilinderben (nem bűvész, komolyabb, nagyobb és matt) akkor emiatt egyből meglenne róla a véleményetek, vagy nem néznétek hülyének?

Figyelt kérdés
Azért ide,mert ez az ismerkedésre is kihathat,mint első benyomás.

#pite #öntét
2015. ápr. 25. 23:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 anonim válasza:

A ködös megfogalmazás a másik nevem, és NemigeN vagyok K.K (KKK sem ami azt illeti :d)

De h álmos vagyok az k'ra biztos :D

2015. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/112 A kérdező kommentje:

Nekem meg szerény :D


Már vártam,hogy mikor csapod le,attól féltem már nekem kell :D


A neved sem hétköznapi akkor. Van rajtad valami,ami igen?

Pl. ilyen fizimiskával egy irodában dolgozol legalább? :D

2015. máj. 11. 23:40
 53/112 anonim válasza:
Háhá! Nem húzol ki belőlem semmit 'emberakirőlaztsetudomhányéves!' :P
2015. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/112 A kérdező kommentje:

Október 24-én leszek 21 (egyik nemzeti ünnep,a másik után :D),tehát 20 vagyok :)


És de,bármit,én vagyok itt a bábmester!

"Táncoljatok kis bábocskáim,táncoljatok" :D

2015. máj. 12. 23:58
 55/112 anonim válasza:

Azért ne feledd, hogy mindig "a győztes féreg a hős!" (E.A.Poe - A győztes féreg)

Egy másik októberi...?

Hmm...hát becses személyem pediglen a német egység napján tartja, szóval velem egy egész ország ünnepel :P

2015. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/112 A kérdező kommentje:

De a hosszú hétvégék miatt és nem dolgozom a szülinapomon :P


Erre most rákerestem...de nekem jobban tetszik az eredeti,jobban kifejezi a hatalmát a szóban forgó férfinak (vagy nőnek).

Győzni szerencsével is lehet,de itt nem csak arról van szó.

2015. máj. 13. 20:35
 57/112 A kérdező kommentje:

Szerintem!!!

Aztán ki tudja,hogy "mire is gondolhatott a költő?"...

Bár én utálom,mikor más művébe akarnak belelátni dolgokat. Az egy dolog,ha minden olvasó gondol valamit,megint más,ha akarnak mutatni egy másik nézőpontot,de ha valaki ezt még tanítja is,az elveszi az önálló gondolatokat.

2015. máj. 13. 20:37
 58/112 anonim válasza:
a 'győztes féreg' allegóriája a halálra vonatkozik...a hős a halál, mivel megmenti az embereket a sajátmaguktól és egymástól
2015. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 A kérdező kommentje:

Ez esetben a "conqueror" még találóbb.


Érdekes,hogy a ruha alapján egy vidám,mindig szivárványos hangulatú lánynak tűnnél,közben meg a egyik "legsötétebb" (nem értelmileg) költő műveit olvasod/idézed :)

2015. máj. 13. 20:52
 60/112 anonim válasza:
az emberek nem feketék vagy fehérek, nem is egyszinűek, vagy szürkék; hanem tucatnyi minta és textúra egyvelege, aminek a kontrasztjától lesz teljes egész a személyiség
2015. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!