Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látnátok egy srácot cilinde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Opened paradise kérdése:

Ha látnátok egy srácot cilinderben (nem bűvész, komolyabb, nagyobb és matt) akkor emiatt egyből meglenne róla a véleményetek, vagy nem néznétek hülyének?

Figyelt kérdés
Azért ide,mert ez az ismerkedésre is kihathat,mint első benyomás.

#pite #öntét
2015. ápr. 25. 23:58
 61/112 anonim válasza:
na ezt jól megaszontam! :D
2015. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/112 A kérdező kommentje:

Ez az én szövegem! :D


De ha összekevered a színeket,akkor is egy színt kapsz. A zöld az zöld és nem sárgakék.

2015. máj. 13. 21:03
 63/112 anonim válasza:

Na igen, de ha azt veszed példának, hogy nagyjából egyforma mennyiségű kék ill. sárga pigmentszemcse legyen egy 'festményen' akkor is végtelenszámú és nagyon külömböző dolgok jöhetnek létre (megcsinálhatod, hogy modernművészet felkiáltással az egészet zöldre fested; vagy a sárga-zöld-kék árnyalatokból csinálsz egy portrét/tájképet; de akár sára-kék csíkosra is festheted)

Lényegében ugyan az mindegyik de mégis külömbözőek , és ettől nem lesz a világ hót unalmas.

(igazából példának hozhattam volna az atomokat, vagy a fény-sötét létezésének egymástól függését; de remélem így is átment)

2015. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/112 A kérdező kommentje:

Igen,meg tudtam érteni,annyira nem vagyok buta :D


Viszont erről most beugrott a kedvenc agymenésem!

Miszerint a telefonok/tabletek lefoglalhatnak egész napra,de közben csak egy kis lap,ami attól érdekes,amit mi látunk. Ha nem úgy vennénk a jeleket,akkor csak egy kis lap lenne és ha valamivel el lehetne érni ugyanezt a "vételt",akkor nem kénének ezek a drága dolgok.

A te képed is ilyen. Csak attól lenne érdekes ugyanaz a festék mennyiség egy vásznon,hogy mi annak látjuk és felfedezünk rajta valamit.

Bár ugyanazt takarja,mint az ezeréves kérdés: "ha kidől egy fa,de senki sem hallja,akkor van hangja?".

De úgy is lehet értelmezni,hogy a betépésre gondolok tudat alatt :D

És csak írok és írok (simogatva a kis lapot,ami attól érdekes,hogy egy mesefigurával beszélgetek) és fosom a szót...

2015. máj. 13. 21:38
 65/112 anonim válasza:
lehet hogy csak be vagy tépve és a 'kis lappal' egyre bensőségesebb viszonyba kerülve beszélgetsz egy képzeletbeli figurának...
2015. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/112 anonim válasza:
*aki néha eltéveszti a mondatai alanyát
2015. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/112 A kérdező kommentje:

Nem,az lehetetlen lenne,nem vagyok olyan...

De az lehetséges,hogy ez mind csak a fejemben zajlik le :D

És néha tényleg a Truman shownak tűnik az életem,úgyhogy simán....


Én,vagy te? :D

2015. máj. 13. 21:47
 68/112 anonim válasza:

A körülöttem lévő emberek reakcióiból van merszem levonni azt a következtetést, hogy sziveskedem létezni...asszem :D


(nyelvtani hibáim a koffein távoztával térnek vissza;előre,utólag,meg úgy általában elnézést)

/amúgy vajon mikor fognak kitenni innen offolásért? o_O /

2015. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/112 A kérdező kommentje:

A képzeletem szüleménye is ezt mondaná,mivel rafkós a mocsok...


Most akartam bocsánatot kérni a kérdezőtől,de én vagyok az! :D

Úgyhogy rajtam nem múlik,max ha jelenti egy vamzer.

2015. máj. 13. 22:55
 70/112 anonim válasza:

De amennyiben feltételezzem, h én halucinálok, elég valószínű, h a képzeletembeli személyek azzal akarnak meggyőzni létezésükről, h megkérdőjelezik az enyémet... :D

Amúgy...lenne oly szíves felfedni előttem, hogy mely tájegységen lakoznak a halucináló cilinder-kedvelők?

2015. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!