Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hátrány a csajozásnál ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hátrány a csajozásnál ha kitűnő vagyok?

Figyelt kérdés
7-es vok és fél évkor kitűnő voltam de egyáltalan nem vagyok stréber és nem tanulok sokat. 13/F
2010. febr. 27. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
azta akkor te nagy stréber lehetsz! én csak 4.12-es vagyok :D
2010. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ááá, nem vagy stréber..

Am nem, nem hátrány, de nemis elöny!

2010. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
képzeld nem vagyok stréber csak oda figyelek az órákon ,de egyébként ugyan úgy szoktam járni bulizni mint az osztálytársaim,
2010. febr. 27. 20:04
 4/15 A kérdező kommentje:
és cigiztem is egy fél évig rávettek a haverok , de már csak ritkán szoktam
2010. febr. 27. 20:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
cigi az nem előny. a lányok utálják a cigiszagot. én speciel nem cigizek és ezért nem járok ki a cigisekhez dumálni, mert tudom, hogy a barátnőm utálja a cigiszagot...
2010. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de mellete focizok, ezért szoktam egyre ritkábban mert már alig bírok futni :S
2010. febr. 27. 20:08
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Kitűnő vagy, és a cigizéssel akarod keménnyé tenni magad, meg a focizással. Elmondom mindegyiknek a hátrányát.

Kitűnőség = sosem érdemes túl jónak lenni, úgy értem, túl sok időt fordítasz a tanulásra, aminek -valljuk be- nem sok értelme van.

Cigizés = nem kellene menőzni. ott a kis bőrcigid, tessék azt szopogatni.

Focizás = átlagparasztság. minden hülye focizik.


Így, ki kell jelentenem, nem ütöd meg a különleges színvonalát. Dismissed!

2010. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
20:16nak: Teljes respect! Én is hasonlókat gondolok...
2010. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az okos fiúk, és szerintem egyáltalán ne változtass magadon. Sőt, még sportolsz is! :) Pluszpont! Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy a tanulás felesleges, mert abszolút nincs így.

19/L

2010. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hátrány, de azért ne ezzel indíts, meg ne hozd fel beszédtémának hogy "amúgy kitűnő vagyok" meg ne legyél emiatt beképzelt, mert az elég rosszul veszi ki magát.
2010. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!