Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire hátrány a csajozásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány a csajozásnál hogyha a fiú némileg pattanásos?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy pár pattanás még nem a világ vége.

De hogyha az egész arca dugig van vele nem ártana ellátogatnod egy bőrgyógyászhoz.Van egy ismerősöm lány akinek már ngyon teli volt pattanással az arca annyira hogy bőrgyógyászhoz járt.

2008. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Egy jó kozmetikus azért tud segíteni a dolgon! Fiú létedre sem "ciki" oda járni...

A kérdésedre válaszolva, az én párom is pattanásos volt, főleg a homlokán. Aztán elkezdett dolgozni egyetem mellett, és a pattanásai eltűntek. Most, hogy készült az államvizsgájára és rengeteget stresszelt rajta, megint kijöttek a pattanások. Kérdezte is, hogy mit csináljon velük - elküldtem kozmetikushoz. Azóta "csodálatos" a bőre! :)

2008. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja a fiuknak nem szegyen , SOT kuonosen kiraly dolog a kozmetikus, megmutatja a lanyoknak, h apolt a fiu !
2008. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, ha pattanásos, ha attól még helyes arca van, jó a kisugárzása, meg rendes a srác.
2008. júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kisugárzás a lényeg. Az átüt a pattanásokon.
2009. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

"Egy pár pattanás még nem a világ vége.

De hogyha az egész arca dugig van vele nem ártana ellátogatnod egy bőrgyógyászhoz"


Ennyi a lényeg. Ha nem vészes akkor szépen figyelj oda a bőrödre, hogy legyen mindig ápolt stb, pld a rendszeres arcmosás sokat segít.


Egyébként meg, a csajokat jobban fogja érdekelni a "fellépésed", a gesztikulációd; azaz a kisugárzásod. Ez a döntő nem pedig plusz/mínusz pár pattanás.

2009. febr. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki nekem nagyon tetszik, neki is van pár pattanás az arcán, de nem érdekel, mert vicces, határozott és nagyon jól lehet vele beszélgetni, érett a korához képest. Na látod? Nem a pattanás a lényeg!
2009. ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem nem hátrány ...vagy is az én barátomnak is tele szokott lenni az arca....nem nagyon zavar:)....de ö is eljár kozmetikushoz...és valamennyire eltünteti....csak általában visszajönnek....de legalább foglalkozik vele és tisztába van a problémájával...:)
2009. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!