Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozásnál hátrány ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásnál hátrány ez?

Figyelt kérdés
Hátrány csajozásnál, ha már 9 éve intenzíven trombitálok, emellett 4es tanuló vagyok és inkább érzelmes típusú ember vagyok, persze nem emos... nem cigizek, nem alkoholizálok (sűrűn és nagyon) és nem keménykedek, csak magam adom mindig. vélemény?XD
2010. márc. 23. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem,de a pp-k nél igen
2010. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
nem csak attól függ ki a csaj
2010. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, a 4-es sztem elég hátrányos, az 5ösök előnyben vannak :). Amúgy egy ki humor nem árt, és ha magadat adod, az nem rossz :P
2010. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha jó csajt akarsz néha keménykedni kell
2010. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én nem keménykedek. max néha felidegesítenek, de akkor gonoszabb módszerekkel teszem tönkre az illetőt mint a pofánvágás. a mi sulinkban nem tolerálják a keménykedést, azokat a tanárok kifogják és max 2est tud elérni.
2010. márc. 23. 20:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Az nem biztos hogy jó csajnál keménykedni kell. Azt hiszed, hogy a jó csajok közül mindenki ugyanolyan? Mint valami tárgy hogy csak úgy kilehet számítani, hogy ennél ezt kell, ennél azt...Jó csajokat is meglehet szerezni, ha magát adja az ember, de nem biztos hogy mindenkinek tetszik az a viselkedés.
2010. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20:22esnek írtam.
2010. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

trombitálsz??? ez valami új szleng, vagy tényleg trombitálsz...tehát a szádba veszed a cuccot..?

amúgy miért lenne hátrány...a csajok szeretik ha zenél a pasijuk

2010. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
tényleg trombitálok. nem szlen, tudod a réz hangszer. most pl egy 18éves Német hangszerem van, tökéletes állapotban egy Bach 5C fúvókával. szerintem ezzel eloszlattam a szlengel kapcsolatos félreértéseket.
2010. márc. 23. 20:33
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez egy normális csajnak teljesen bejön,sajnos ma ilyenből keveset találsz mert előtérbe kerültek a magamutogató plázamacskák.

De azért van ilyen is.

Sok sikert!

2010. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!