Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltekeny vagyok egy ismert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekeny vagyok egy ismert nore. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
A parom oda van egy enekesnoert, sokszor dicseri, tudom, hogy nagyon szepnek tartja, viszont ez engem nagyon zavar. Nem is az a gondom, hogy lesz koztuk valami (mert nyilvan nem), de attol felek, hogy akaratlanul is hozza hasonlit es engem nem tart elegge szepnek vagy rola fantazialgat helyettem. Hogy lehetne kezelni ezt a helyzetet?
2015. jún. 12. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Például úgy hogy a tini párkapcsolatok részlegbe írsz.
2015. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A párodnak ehhez az érzéshez semmi köze. A saját önértékeléseddel vannak problémák, azon dolgozz, akár szaksegítséggel is. Én épp tegnap dícsértem Ralph Fiennes-t a férjemnek, és képzeld, egyetértett, hogy jó pasi, nem vágott eret, mert szerintem szexi egy színész :D Nem véletlenül mentem hozzá feleségül, ez azért elég alapvető, szerintem. Ha nem tetszenél neki, nem veled lenne. De az önbizalomhiányoddal még kergetheted az őrületbe úgy, hogy lelépjen.
2015. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!