Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúbarátban soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúbarátban soha nem érdemes igazán megbízni, mert úgyis többet akar majd?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 14:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
De előtte azért ki kell használni rendesen, tedd te is ezt ahogy minden másik nő rajtad kívül, majd ha szegény szerelmes lesz beéld, vagy megkedvel szúrd szíven, nektek úgyis ez okoz örömet. Utána meg menj dugni valami macsóval.
2015. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már bocs, de pont erről beszélek, hogy egy barátnak nem kellene semmi többen gondolkodnia... Az, hogy kedvel, még oké.
2015. jún. 23. 14:31
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
jah persze, megkedvelteted magad, kihasználod, utána meg orvul hátba döföd ha már nincs rá szükséged. Undorító vagy.
2015. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Miért használnám ki? A barátok attól barátok, hogy támogatják egymást. Pont, hogy engem szúrnak hátba mindig a fiúbarátaim, mert kiderül, hogy csak szexre hajtottak...
2015. jún. 23. 14:35
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

A magadfajta valaszolo, orulhet ha pillantast vethet egy nore, nem meg majd barat zonaba is rakja...ne almodozz.

Nem igazan Kerdezo. Tobbseguknek egy jarkalo p_nci vagy, csak nagyon kevesen kepesek a baratsagra, ahhoz intellegencia is kene.

2015. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Jézusom első...:O Neked meg mi bajod van?:O
2015. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
így van első! csak akkor keres 1 lánybarát ha kell neki valami vagy nincs kinek ki sírnija magát kösz ebből én nem kérek..... nem leszek soha sem a játék szere 1 "nőnek" sem
2015. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
19%
Csak az igazat mondtam, soha de soha nem volt még olyan lánybarátom aki viszonozta volna a törődésem, és nem, nem akartam megdugni csak jólesett volna ha nem egyoldalú a pátyolgatás. Aljasak a nők, mindig csak addig kell nekik a fiú barát még nincs egy kan aki dugja.
2015. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én akkor barátkozok egy fiúval, ha szimpatikusnak tartom, jó fej, és jól elvagyunk együtt. Sosem várok el tőle semmit. A világfájdalmas, rühelljük a nőket hozzászólókból nem kérnék, ha lehet.
2015. jún. 23. 14:49
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
én próbáltam csajokkal barátkozni de nem vagyok kíváncsi a hülyeségükre hogy jaj a pasim megint bunkó velem! meg szia tudnál nekem segíteni? ebben meg ebben? mikor én mondom nem találkozunk? nem érek rá bocsika na kösz aljas nők
2015. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!