Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik 25 éves kor körül váltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 25 éves kor körül váltak szülővé, nem érezték úgy, hogy ezzel vége is az életüknek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék, kinek, hogy alakult az élete.
2015. okt. 31. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A gyerekük lett az életük. Majd 50 évesen kitombolják magukat, addigra felnőnek a lurkók. Baba, buli, Fanta!
2015. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
ki az a hülye, aki 25 éves kor körül szülővé válik?
2015. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem korfüggő. Aki nincs felkészülve a gyermekvállalásra, az kortól függetlenül képes ezt érezni. Ha belenő a feladatba, akkor nagy csodát élhet át, ha nem, akkor tönkre teheti egy másik ember életét.
2015. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
#2 sajnos van, nem is egy!
2015. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Akinek minden vágya az, hogy szülővé váljon, az biztos nem érzi így, aki meg szándéka ellenére csöppen bele, vagy meggondolatlanul, felelőtlenül dönt így, az lehet, hogy úgy érzi, ezzel most vége is az életének.
2015. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#2 pl én....
2015. okt. 31. 16:07
 7/19 anonim ***** válasza:

25 évesen lettem terhes, igaz már 26 voltam, mire megszületett. Van előnye is és hátránya is a korai gyerekvállalásnak.

A nehéz az, hogy gyerekneveléssel párhuzamosan alakul az egzisztenciád. Ez alatt azt értem, hogy újítod a házad, fizeted a hiteledet és közben rengeteg időd és pénzed megy el párhuzamosan a gyerekre is. Kettő együtt nehéz, mind anyagilag, mind időbeosztás szempontjából.

Hátrány még talán az, hogy mik más korombeli emberek fesztiválra jártak, engem teljesen lekötöttek (leterheltek) a gyerekek.


Előnyök:


1.Fiatal anyukaként sokkal több "bolond" dolgot megcsinálok a gyerekemmel, pl. simán csúszdázok vele a játszótéren, mászunk mindenhová..stb.

2.A bulis korszakomat alapvetően nem kihagytam, csak eltoltam pár évvel. Amint a legkisebb is akkora lesz, hogy rá lehet bízni a mamára, megyünk fesztiválozni, kettesben nyaralni...stb. Szóval a gyerek nem akadály.

3.Akinek már van gyereke, sokkal motiváltabb, hogy megteremtse a megfelelő anyagi hátteret. Ez alatt azt értem, hogy drága ruhák, felesleges holmik helyett más lesz a fontossági sorrend.


Hogy alakult az életem? Alapvetően a helyemen vagyok. Van két egészséges, okos, szép gyerekem. Útban van a harmadik. Mikor mások még nagyban pelenkáznak, én "kiszabadulok" itthonról a férjemmel meg a gyerekeimmel (esetleg nélkülük), és éljük az életünket.


Színházat, mozit, egy lánybúcsút vagy ilyesmit eddig is megengedtem magamnak.

2015. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7 nagyon köszönöm a válaszodat! :)
2015. okt. 31. 16:24
 9/19 anonim ***** válasza:
#6 szopás
2015. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9 tapasztalatból mondod?
2015. okt. 31. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!