Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti egy kapcsolatban meddig játszotok szerepet, az igazi valós énetek mikor mutatjátok meg kell az ál/arc valójában vagy jó néha mögé bújni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Sose játszottam meg magam. A kapcsolat elejétõl önmagam adtam :)
2016. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
SOHA nem játszom, mi értelme lenne? Önmagamat adom, ha az valakinek nem tetszik, akkor el lehet húzni a fenébe.
2016. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Köszönjük az őszinteséget.


23/F

2016. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 VirágésBence ***** válasza:
100%
Miért játszanám meg magam? Akkor nem is velem van, hanem egy általam kitalált személlyel, igazából nem is engem szeret. Ha meg nem tetszik neki az én személyiségem akkor úgysem passzolunk össze. Persze az elején szoktam óvatoskodni, de soha nem hazudok semmiben.
2016. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hosszú távú kapcsolatban nincs értelme álarcot viselni, örökké úgysem tarthatja fent senki.

Aki így kezd bele, az csak alkalmit keres, és ha kiszúrom, már repül is mint a hasmenéses macska...

Ebből következik, hogy én is önmagam adom. Hiába jönne be a másiknak a színjáték, engem kell, hogy szeressen és elfogadjon.


Amúgy sem tudom megjátszani magam, se rövid, se hosszú távon. Sajnos megátkoztak azzal, hogy nagyon beszédes arcom van, egy szót se kell szólom, rögtön minden látszik rajtam.

2016. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy a legnagyobb problémáimat már az elején rázúdítom a másikra, de nem játszom meg magam.
2016. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatom volt ahol az elejétől kezdve önmagamat adhattam és nem kellett semmit elrejteni. Ez a jelenlegi párom és életem szerelme.

Korábban mindig kellett valamit "tettetni" vagy elrejteni, és el sem tudom mondani mennyire jó érzés magamat adni.


Mondok egy példát: korábban volt autób*i pasim, engem az autók abszolút nem érdekelnek, de muszáj voltam úgy tenni, nehogy leégessen a haverjai előtt.


A mostani páromtól kérdeztem, hogy zavarja-e, hogy engem nem érdekel annyira a kocsija (sokat foglalkozik ő is vele) és azt válaszolta, hogy nem, ő azt a lányt szereti, aki mindig a világűrről meg a csillagokról magyaráz (a hobbim).

2016. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Teljesen érthető 7 es a példád:)
2016. márc. 3. 15:56
 9/20 anonim ***** válasza:

"Mondok egy példát: korábban volt autób*i pasim, engem az autók abszolút nem érdekelnek, de muszáj voltam úgy tenni, nehogy leégessen a haverjai előtt. "


Miért lett volna muszáj?

2016. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Jó, így visszagondolva szerintem is hülyeség volt, de szerelmes voltam, és meg akartam felelni abban a társaságban amiben ő mozgott.


Nyilván ha elvisz közéjük én meg kijelentem, hogy bocs, de engem ez nem érdekel, akkor kb senki nem állt volna velem szóba meg több alkalom se lett volna, hogy elvisz barátkozni.

2016. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!