Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti egy kapcsolatban meddig játszotok szerepet, az igazi valós énetek mikor mutatjátok meg kell az ál/arc valójában vagy jó néha mögé bújni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 15:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azért az elején senki nem adja teljesen önmagát. Illetve igen, na de azért akkor még mindenki a jobbik, kedvesebb, szebbik arcát mutatja. Nem azzal kezdi, hogy ebéd után böfög, éjjel fingik és ha épp rossz kedve van hangosan káromkodik. (ezek csak példák voltak...remélem értitek mire gondoltam :D )

Szóval ha így vesszük...akkor kb fél év együtt élés után jutottam el oda, hogy minden szarságomat is nyíltan vállalni mertem. Bár a pukira még 4 évet várni kellett. :D Addig nem mertem... 31/nő

2016. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azt hiszem érhető volt és legalább őszinte:)Csak igazából nem értem ,hogy miért van az a szerepjáték, a kapcsolatok elején és miért csak később törnek felszínre a problémák.
2016. márc. 3. 18:02
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szerepjáték...inkább csak az, hogy a kezdeti szakaszban még nem adjuk ki magunkat teljesen. Nem is feltétlenül szándékosan. Egyszerűen csak szeretnénk, ha vonzók lennénk a másik számára...és az nem pont azzal fog menni, hogy már az első 2 hónap után a nyakába zúdítom az összes rossz tulajdonságomat. Meg lehet, hogy nincs is olyan szituáció addig, amíg ezt a felszínre hozná. De az igazság az, hogy lakva ismerszik meg az ember...úgy elég gyorsan kiderül minden. Tehát ha valaki komoly kapcsolatot akar, mihamarabb költözzön össze. Felesleges ezzel az időt húzni. :)
2016. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer adtam teljesen önmagamat már az első randevún, bemutattam a hibáimat (pl. szétszórtság - elhagytam a pénztárcámat), teljesen úgy viselkedtem vele, mintha régi barátok lennénk, azóta is együtt vagyunk, ő életem szerelme, szeret úgy ahogy vagyok. :) Az első kapcsolatomban egyáltalán nem voltam önmagam, mindent elnéztem, nem nyíltam meg, fél év után vége is lett. A másodikban már inkább önmagam voltam, kb. az első hónap után, de ez sok vitát szült, nem passzolt a személyiségünk, ez 5 hónapig tartott. Nem a veszekedések miatt lett vége, de azok is közrejátszottak.
2016. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kár ,hogy a hibákat csak utólag ismerjük fel a másikban ,de ha mondjuk az ismerkedés első periódusában beismernénk a hibáinkat lehet nem lenne ennyi szakítást szülő kapcsolat.
2016. márc. 3. 21:19
 16/20 anonim ***** válasza:
Még ez sem garancia a hosszú kapcsolatra. :) Azért nem, mert minden ember változik az idővel. 5-10-20 év elteltével már senki nem ugyanaz az ember, mint mikor megismerted.... És sokszor van, hogy a változás annyira szembetűnő...és annyira negatív, hogy már nem tudja az ember tolerálni. Ilyenkor megint csak a megszokás vagy a szakítás marad.
2016. márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem játszom meg magam, nincs értelme. Legalább "családon belül" ne kelljen, így is elég fárasztó, ha a mindennapok sajnos néha rákényszerítenek.


26/L

2016. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű ember vagyok. Ha van kajám netem meg állatok én boldog vagyok. Túl fárasztó színészkedni, nem az én formám. Plussz eddig mindív baráti körből volt pasim, vagyis már ismertük egymást eg ideje. Vagy jelenlegi párom pl. a munkatársam volt.
2016. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én az elejétől magam adom, sokaknak meg is van így rólam a véleménye. Nem túl hízelgő. Szeretek már az első randin szexelni, volt olyan pasi, aki a szex után közölte, hogy mekkora ribizli vagyok emiatt. Na abból nem lett hosszú kapcsolat. A párom annak idején úgy reagált erre, hogy tök jó, duplázzunk :D


Sokan egyszerűen görcsösek és mindenáron kapcsolatot akarnak. Ők megjátsszák magukat. Ezzel az a baj, hogy kontraproduktív, hiszen amikor leesik az álarc, kiderül hogy a két fél mégsem illik össze.

Többször leírtam már ezen az oldalon és mindig lepontoztak: nálam magasak az elvárások és nyitottan indul a kapcsolat. Teljesen felesleges olyasvalakivel megpróbálni, akivel nyilvánvalóan nem illünk össze. Időpocsékolás. Ahogy az ember idősebb, egyre kevésbé érdeklik a jövőtlen kapcsolatok.


Álarc mögé maximum szerepjáték közben jó bújni. De akkor nagyon :D

2016. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mesélnél nekem azokról a magas elvárásokról?De egyébként csipem az őszinteségedet és szerintem nem vagy r..anc amiatt hogy első találkozáson du...tál valakivel....És?mondjuk a szerepjátékokat én is díjazom csak kevesen vállalják be.Kicsit a lazább kapcsolatok híve vagyok ,hisz mint említetted nem kell a másikhoz görcsösen ragaszkodni.Érezzük jól magunkat éljünk az adott percnek pillanatnak.Utolsó mondatoddal teljesen egyetértek ezek elengedhetetlenek egy kapcsolatban:)
2016. márc. 4. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!