Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint nőként mennyire vészes például egy gépészmérnök szakma, mennyire befolyásolja a későbbiekben párválasztást?

Figyelt kérdés

Köszi hogy elolvastátok. :)

Továbbá arra lennék kíváncsi hogy pl csajként egy ilyen kar gólyatáborra mennyire lenne érdemes elmenni? Nem igazán tervezek ott se egy estés kapcsolatot se durván berugni.

Válaszokat előre köszi :)

18/L


2016. ápr. 5. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Korbe leszel urgralva es legyezgetve lesz az egod
2016. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Évfolyamonként 5-15 lány van ahol én tanulok, mind körül van ugrálva és sosem sétálnak egyedül. Van aki szórakoztassa őket. Szóval ha egy kicsit is nyitott vagy az emberekkel, fogsz új barátokra szert tenni, ha akarod ha nem. Szerintem nem kell tőle félned. De tanulni is kell, ezt ne felejtsd majd el, különben hamar koppan a golyóstoll!
2016. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az a néhány lány a gépészkaron olyan szinten körül volt ugrálva, hogy rossz volt nézni. Gyakorlatilag folyamatosan egy csillgó péniszkoszorú övezte őket.


Szóval ha szeretsz szerepelni, flörtölni, (akár kihasználni a kanos gavallérokat), középpontban lenni, akkor jó dolog. Főleg a gólyatáborban, a csajoknak mindig rengeteg szerep jutott. Ha szeretsz vizespóló-versenyezni, miközben háromszáz mocskos, részeg állat üvölt körülötted, akkor mindenképp ajánlom :D. Na jó, biztos lehet kulturáltabban is csinálni.

2016. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ki a gólyatábort, arról szól hogy a felsősök itatják a gólyákat, meg idióta játékokat játszatnak velük, ha meg ebben nem akarsz részt venni, hóttunalmas.


Nem hiszem hogy ez akadályozná a párválasztást.

Én egyébként egy hasonló karra jártam, kb 10+ fiúra jutott egy lány (nő vagyok). "Péniszkoszorú" nálunk nem volt :). A csajok többsége elég "egérke" volt, általában összetartottunk + csapódott ehhez a körhöz néhány srác is. Minden lánynak voltak fiúbarátai, de 95%-ban baráti kapcsolatok voltak, nem fiúhárem meg körülugrálás ahogy itt valaki írta. Talán 1-2 srác volt akik kimondottan a lányok társaságát keresték

2016. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és nem érdekelte őket hogy milyen is az a lány, ebből az egyik össze is jött végül egy lánnyal és a mai napig (15+ év) együtt vannak.
2016. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: érdekes, hogy nálatok ennyire másképp volt. Tényleg nem túloztam, nálunk még az "egérke" lányokat is nagy csoportok kísérték mindenhova. Fura.
2016. ápr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!