Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan plátói szerelmed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan plátói szerelmed, akivel kölcsönösen vágytatok egymásra, mégsem lett belőle semmi?

Figyelt kérdés

Meddig tartott?

Megbeszéltétek az okokat?

Hogyan szűnt meg?


2016. ápr. 17. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A kolcsonos szerelem megvan, de meg fogalmam sincs hogy mi lesz belolunk, remelm o lesz az en pasim:-))
2016. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen van.Még mindig tart.Nem beszéltük meg.Nem fog megszűnni.
2016. ápr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Igen van. Még mindig tart. Nem beszéltük meg. Nem fog megszűnni.

2016. ápr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miert nem beszelik meg az emberek az ilyen dolgokat?
2016. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fura de mi megbeszéltük. Végül is nem plátói, munkatársak vagyunk, elég közeli, Nem szűnik meg, mert ahhoz az kéne, hogy megutáljam vagy ilyesmi. Már az okokat is el kezdtük megbeszélni. Azért nem beszélik meg sokan, mert ettől zavarba jön az ember. Nem könnyű, főleg, ha teljesen kettesben vagytok, közel vagytok egymáshoz. Megbeszéljük, hogy miért nem mászunk egymásra, nehéz ügy.:-) N
2016. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5, és nálatok mi az oka?

Az egyébként nem egy megkönnyebbülő érzés, hogy megbeszéltétek?

2016. ápr. 18. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Eleinte megkönnyebbülésnek tűnt, de ha rájössz, hogy ilyen jól meg tudtok beszélni dolgokat, még vonzóbb lesz a másik, kölcsönösen. Ergo működhetne. Nálunk sok oka van, ő gyors én lassan haladnék, kínozni nem akarom, ő bizalmatlan, kevésnek érezzük magunkat egymáshoz. Ettől függetlenül erősödik a vonzalom. Nem tudom, történjen-e valami..
2016. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 évig tartott. Megbeszéltük az okokat. Azt mondta, hogy nem mer velem járni, mert mi van, ha jön egy nálam is nagyobb szerelme és akkor ott kell hagyjon.

Én próbáltam, de nem tudtam magamban lezárni. Még mindig azt hiszem, hogy ő volt az igazi, csak elvesztettem.

L

2016. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, nincs rá esély egyelőre, hogy megbeszéljük, mindketten kellemetlen helyzetbe kerülnénk, és nem tudom, lesz-e valaha, az a helyzet, hogy annyira egymásra vagyunk hangolódva, hogy a megbeszélés csak még erősítené az érzést, de az esély, hogy együtt legyünk, nem biztos, hogy ezzel nőne, 3 év alatt nem szűnt meg, nem hiszem, hogy fog, ahhoz meg kellene szűnnie olyannak lenni, amilyen. Nem ismerek még egy ilyen embert, akiben ennyire megvan minden, amit kerestem mindenkiben, pedig ő sem tökéletes.
2016. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!