Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szépségápolására szánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szépségápolására szánt termékei mennyit vesznek el a közös kasszából egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 13:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

Khm...

A hajamat nem festem, évente háromszor vágatok a végéből egy barátnőmmel (fodrásznak tanul), és nekem tökéletesen megfelel a kínaiból a cipő meg a turkálóból a ruha. Dezodort, tusfürdőt, borotvát havonta veszek, szempilla spirált félévente, szájfényt és körömlakkot alkalomszerűen (általában kemény 500 ft-ért), és mégis mindig csinos vagyok és ápolt.

A pasim hetente jár szoliba, havonta fodrászhoz, és mindenből csak a legdrágább a jó: márkás borotva, borotvahab, borotvazselé, (mindkettő kell, meg ne kérdezd mire), aftershave. Tusfürdőt 1200-ért vett magának, dezodort 1800-ért, a parfümje olyan 20-22, de azt nem használja mindig, ebből évi kettőt vesz.

Hajzselé szintén havi kiadás, az 1200, nem jó ám az olcsó saját márkás akármi.

Most vett cipőt 23-ért, meg pár cuccot nyárra, ezek összesen olyan 50 ezer körül vannak.


Meg is mondtam, hogy mi nem leszünk közös kasszán, arra mérget vehet, mert ezt én nem fogom szponzorálni.



A kérdező meg jó hogy azon nem kattog, hogy a nők mennyit költenek betétre, tamponra, és csődbe megy miattuk a család...


Nem minden nő költ magára egy vagyont, és nem minden pasi van el egy évig egy tusfürdővel meg egy dezodorral.

2016. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Hát a pasid akkor egy igazi díszmadár.
2016. máj. 17. 14:20
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy töredékét sem, mint amit a rendszeres kocsmázás a haverokkal, vagy a horgászat. :P


Sőt, kiakasztalak: én lehet, hogy többet költök fogkrémre, szájvízre, és fogkefére, mint egyes pasik az éves testápolásukra, de letojom.

Én se kezdek el matekozni, mikor bevásárolunk, hogy az én salátám, a joghurtom, meg a gyümölcsöm mennyibe kerül, és ehhez képest mennyit hagyunk ott a pénztárnál csokira, kekszekre, gumicukorra, üdítőre, sertéshúsra, felvágottakra, készételekre.... Mondjuk úgy, hogy amit nyertél a réven, azt kiadod a vámon.


Ha azon kell gondolkodni, "mennyit vesz ki a közös kasszából", hogy a csajod ápolt legyen, az régen rossz.

Legközelebb tedd vissza a polcra a gyantázó szettet, mert rohadt drága, és jó lesz ő neked szőrösen is, az olcsóbb.

Meg pakold ki a sampont, jó lesz a csajod zsíros hajjal.

Az a három-négy körömlakk meg rúzs ÉVENTE, amit egy nő általában venni szokott, még azt hiszem belefér.

Vagy akkor a pasik se egyenek többet, mint a csajuk, mert "mennyivel többet vesznek el a közös kasszából".

Természetesen a hétvégi sörözés és pecázás örökre betiltva!

2016. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Igen, ebben lehet hogy én költök többet magamra, a barátomnak meg sokkal több tisztálkodó-tisztítószer kell, mert "koszos" munkája van szóval nagyjából ugyanott vagyunk, de ez csak egy példa, gondolom minden kapcsolatban van olyan dolog, amire a pasi költ többet (jellemzően autó, pc, stb), meg van olyan, amire a nő költ többet. Nem tudom, mi olyan különös ezen.
2016. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fodrászt is beleszámítom (hat hetente hajvágás), akkor havonta átlagosan kb. 5 ezer forintot költök szépségápolásra.


Közös kasszán soha nem voltam senkivel, nem is tervezem.

2016. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
13. Nem hinném hogy többet költenél fog ápolási szerekre mint én ,nem tudom ez nálad árba mit jelent de nem is az a lényeg.
2016. máj. 17. 14:28
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Közös kassza?! Mindent a saját pénzemből veszek és ez így is marad.:)
2016. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Összeadtam mennyi ami a sminktáskámban van. Durván 6 000 ft. De ezek nem egyforma gyorsasággal fogynak. Napont sminkelek, de például a folyékony alapozó kb. 2 havonta, kőpúder, szemhéjtus 3 havonta fogy el. Szempillaspirál még ezeknél is tovább tart. Pirosító már 3 éve megvan és még mindig csomó van benne, szerintem még 3 évig elég...

Fodrászhoz évente egyszer járok, idén már voltam 4 000 ft volt.

Intim lemosó ami még gyorsan fogy, ezt 600 ft-ért veszem kb. havonta.

Borotvafej, ami még drága: Gilette fusion Proglide 2 db úgy 4 000 ft kb.

Kozmetikushoz, gyantáztatni, körmöshöz nem járok soha.

Parfümből 2 000 ft-osat használok, ami elég durván olcsónak számít és sokáig elég.

Dezodor szintén sokáig elég, mert nem fújom be magam a lábujjamtól a fejtetőmig.


Asszem ennyit költök állandóan. A többi alkalmi kiadás pl. körömlakk, ruha, cipő.


Ez sok?

2016. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ja,hogy itt mindenki külön kasszán van.Azért érdekes párkapcsolatban éltek és a kassza nem közös.
2016. máj. 17. 14:32
 20/33 A kérdező kommentje:
18. as te vagy az én emberem ,teljesen jól nyomod ilyen téren egyáltalán nem sok.
2016. máj. 17. 14:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!