Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt minden pasi (28-felettiek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt minden pasi (28-felettiek) ilyen sértődékeny?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha nem vetem oda magam azonnal, illetve meg akarom ismerni kamu nélkül akkor meg sértődik.

Vagy ha semmi konkrétat nem ígérek, de ki provokálja a cinizmust akkor meg vérig van sértve...

Nem hülyítek senkit, az elején le tisztázom a helyzete, -meg is eu van.



2016. jún. 15. 21:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
# ez van
2016. jún. 15. 21:05
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, mind ilyen, nincs kivétel, egy futószalagon gyártják őket.
2016. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Tisztelet a kivételnek......köszönöm! :)
2016. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Például én nem vagyok egy mimóza lelkű.

Nem lehet, hogy többnek tűnik amit ígérsz mint amit valójában adsz? 30/F

2016. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen. Tisztelet a kivételnek!

-De ezen túl akkor a kivételek írjanak privátot...


#4 Nem. Egyébként csak akkor beszélgethet egy nő ha ad "valamit"(?) -elképzelhető, hogy nem nekem való ez az oldal.


Ment a zöld, kösz a válaszokat.

2016. jún. 15. 21:18
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem hiszem, hogy bármelyik is fog írni, hogy igen én az vagyok:)

De amúgy én is tapasztaltam ezt.

De mi meg viseljük el a tapló privátokat is? Na klassz!

2016. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Milyen érdekes hogy amikor kiírnak egy ilyen,vagy ehhez hasonló kérdést, csak olyan válaszokat olvasni,mint "ne általánosíts","ááá én nem is",és a többi :)

Ki érti ezt?

2016. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg a fiatal fiúk akarnak mindent nagyon gyorsan. Egy levélváltás után már a magasságom és a testsúlyom iránt érdeklődött egy ilyen kis p@napecér.
2016. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Én sem szeretem a konkrét dolgokat, jobb csak beszélgetni aztán majd alakul valami vagy nem :), ezen nem tudom miért kell megsértődni.

28F

2016. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 Tudom egyébként. De azért így írtam ki mert fiatalabbnak már nem is válaszolok.

De engem csak az ilyen típus talál meg,nyomul azután meg a stop-ra megsértődik! Vagy az őszinteségre, pedig sose vagyok trágár vagy ilyesmi pedig van aki meg érdemelné.

2016. jún. 15. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!