Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy pasi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi ennyire gyerekes, felelőtlen, sértődékeny?

Figyelt kérdés

A vőlegényemről van szó, akinek egyre jobban idegesít a viselkedése. Nagyon gyerekes, imád idétlenkedni, büfögni, kajálás közben fingani, grimaszolni. Eszik és mindent az asztalon hagy, semmit nem pakol el, ha én nem lennék tuti hogy disznóólban élne, inkább fizetne heti 1x egy bejárónőnek hogy takarítsa ki a házat, meg főzzön meg, minthogy ő elmosogasson, felmosson vagy összeüssön egy kaját. A gyerekeskedése és idétlenkedése sokszor veszekedéssé fajul, hüly*ségből pl meglök én meg visszalököm ugyanúgy, erre leidiótáz, hogy mit képzelek én, én őt nem lökdössem, az ő házában ő azt csinál amit akar.

Nem jól van ez így, hogy 2-3 naponta azon gondolkozom hogy mit kezdjek az életemmel hogy el kellene költözni, vagy külföldre menni dolgozni és a jelenlegi munkahelyemen ami amúgy sem túl jó, felmondani.

Alapvetően én család centrikus vagyok, hűséges típus, családot szeretnék, sok mindent feláldoztam ezért, de úgy néz ki hogy a hosszú idő a mi kapcsolatunkat is megtépázta, márt a 7. évet töltjük együtt. Egyre inkább úgy érzem, hogy be kellene pótolnom azt ami kimaradt, a bulis korszakot, a barátnőket, a szabadságot, a függetlenséget.

A vőlegényem pedig váltig azt hiszi, hogy én úgysem mozdulok mellőle, mert hogy ragaszkodom hozzá (régebben nem ilyen volt, és valóban ragaszkodom, hiszen 7 év az 7 év, vannak azért jó pillanatok is, tartalmas napok, hetek, programok). Talán azért nem fél hogy elveszíthet, mert ezt gondolja hogy én tényleg nem hagynám el.

Szerintetek mit lehet tenni azért, hogy észhez térjen, normálisan viselkedjen, becsüljön meg, tiszteljen? Mert ezek hiányát érzem.

Az együttlétek sem a régiek, havi 2-3 alkalom, de nekem már akkor sincs kedvem hozzá, elmúlt a varázs, a vonzódás. Honnan lehet ezeket az érzéseket előbányászni??

Nem tudom mitévő legyek.



2013. febr. 18. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen érzseid és gondolataid vannak akkor azon nyomban hagyd el és csináld azt amire igazán vágysz, bulizz baratnőzz élj!

H már mindezt magad mögött hagytad akkor jöheta család.

Amíg lemondasz valamiről addig azt elfojtod és minduntaan vissza vissza fog térni. Él ki magad! Keress olyan srácokat kik tudnak veled nőként bánni! sok sikert!

2013. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez az ember NEM gyerekes, hanem csak simán bunkó, megváltozni nem fog soha, söt egyre rosszabb lesz.


Ha az a célod, hogy ingyen cseléd legyél életed végéig, és közben még folyamatosan meg is legyél alázva, akkor maradj vele, minden egyéb esetben - ha emberként akarsz élni, és nem lábtörlöként, sürgösen hagyd ott.

2013. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazuk van az elõttem szólóknak, ez csak rosszabb lesz.
2013. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaaahj én nem bírom az ilyen stílust. Inkább szedd a sátorfád és irány külföld. Úgy tűnik ez a kapcsolat már jobb úgy sem lesz.
2013. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, bizony ebből nem lesz olyan kapcsolat, amire te vágysz.

Kezdj új életet nélküle, mert gyerekes és bunkó a vőlegényed. Nem is értem, hogy bírtál ki ennyi időt mellette. Bár nyilván azért ketten lenni más, mint egy gyerekkel és bizony egy gyerekhez, egy boldog családi élethez, nem ilyen hozzáállás kell, mint amilyen a vőlegényednek van.

2013. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényed nem gyerekes, hanem simán csak tuskó, önző paraszt (nem a földművesekre gondoltam).


Lépj tovább, megjavulni úgysem fog. Ismerősem között is volt ilyen, nem is értettem, hogy ahhoz a tulokhoz miért ragaszkodott az egyébként rendes barátnője. Kb. semmibe nem nézte a lányt, aki ezek után 2 gyereket szült neki. Együtt vannak, a fickó nézi a tévét, böfög, fingik, nem pakol az asztalról, nem főz, nem viszi a gyereket az óvodába. A csaj meg megszakad otthon.

2013. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Jó lenne, ha normálisan meg tudnátok beszélni a dolgokat.


Egy házas férfit könnyen észhez teríthet az, ha a feleség ultimátumot ad. Élettársi kapcsolatokban a nő jogilag sokkal jobban kiszolgáltatott, mint házasságban, mert a kapcsolat alatt szerzett vagyon is a közreműködés mértékében oszlik el a felek között.


Írod, hogy szokta mondani hogy az "ő házában". Övé a ház, vagy közös tulajdon? Ha csak az ő tulajdona, akkor nehéz lesz észhez téríteni, mert akkor sajnos tényleg ki vagy szolgáltatva neki eléggé.


A megbecsültséghez fontos az is, hogy kb. azonos részben járuljatok hozzá közös életetekhez, ha pl. ő lényegesen több pénzt keres mint Te, akkor cserébe tényleg illik otthon háztartásban Neked több munkát végezned. Ha megtehetitek fogadjatok bejárónőt. Legyél igényes megjelenésedre, mondd vőlegényednek hogy több közös programot, szórakozást, törődést, tiszteletet igényelsz, ha erre nagyon elutasítóan reagál, akkor sajnos nincs jövője a kapcsolatotoknak.

2013. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesem. A gyerekesség, idétlenkedés nem ilyen. A vőlegényed egy baromi lusta, neveletlen, durván kimondva egy bunkó. Egy valamiben azért igaza van a vőlegényednek. Nem fogod elhagyni,és ő ezt pontosan tudja. Mivel változni nem fog, és ha eddig kisebb veszekedésekkel de mindig mellette maradtál akkor miért is mennél el??


A vőlegényed nem fog változni. Ha azt szeretnéd hogy minden más legyen akkor tessék leülni és elmondani neki, hogy téged mi bánt. Mi az ami zavar, és adj neki ultimátumot. Mond azt hogy kap 3 hónapot. Ha marad minden a régibben akkor te nem leszel a felsége, és nem hiszed hogy közös jövőtök lesz. A 7 év azért megérdemel egy esélyt.


Csinálhatod azt is hogy egy nap összepakolod a cuccaidat és lelépsz végleg. Gyanítom hogy a vőlegényed nem fog utánad menni könyörögni , sőt te leszel szemét kis qrva aki cserben hagyta (bocsi ez nem én gondolom)


Vagy csinálhatod azt hogy a mai naptól fogva nem főzöl rá, nem takarítasz rá, nem lesed a kívánságát. Ha szóvá teszi akkor meg lehet mondani hogy "drágám, te is tudsz mosogatni, te is tudsz tojást készíteni ha éhes vagy.. Tudod kíváncsi vagyok hogy az igénytelenségben meddig mész el, és mikor jössz rá, hogy nem a szakácsnéd, takarítónőd vagyok.. Ha rendet akarsz akkor segíts! Csináljuk ketten. Ha enni akarsz akkor segíts, csináljuk ketten.."

Ha ez nem jó felállás neki akkor érdemes elgondolkodni hogy akarsz-e olyan házasságban élni ahol sima cseléd leszel..

2013. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
7év nem sok egy jó kapcsolatban :) és az együttléteknek sem ritkulnak kötelezően :) Nem lehet hogy csak bepánikoltál attól, hogy küszöbön a házasság? És most gondoltál bele, milyen is lesz "életed párjával"? Ilyenkor felerősítheted a rossz tulajdonságait. Én először is tisztáznám magamban a dolgokat, hogy mi az amit szeretek a másikban és mi az amit nem. Olyan kapcsolat NINCS, ahol minden tökéletes és a másiknak nincsenek hibái. A kérdés az inkább, hogy a hibáival együtt tudsz-e élni. Te sem vagy tökéletes, mégis elfogad. Aztán ha magadban rendezted, akkor ülj le vele beszélni. Valamiért csak a menyasszonya lettél és úgy gondoltátok hogy holtomiglan-holtodiglan. Az emberek változnak, ha szeret ő is megpróbál és ez a lényeg. Én is 7éve vagyok együtt a férjemmel és vannak nehéz időszakok de az a fontos, hogy meg tudjuk ezeket beszélni és próbálunk változtatni/változni a másik kedvéért. Ha nagyon nem megy, legyetek egy kicsit külön, pl 1 hetet. Ne szakítsatok csak egy kicsit pihenjetek egymás nélkül. Akkor könnyebben fogod venni az akadályokat. A kapcsolat felrúgása, mint problémamegoldás nem a legjobb ötlet és szerintem az legyen a végső megoldás
2013. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na aztán nem mindegy házasságba vagy élettársi kapcsolatba fingik a képébe kajálás közbe?Vágnám is szájon.Nehogy egy papírtól megváltozzon a bunkó szokása.Jobban jársz ha lépsz.Ennek a kapcsolatnak vége,edig sem tisztelt ezután semfog.Igaz van az 1-nek
2013. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!