Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem egyértelmű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem egyértelmű, hogy a barátnőjét szereti még?

Figyelt kérdés

Próbálom,röviden,tömören megfogalmazni.


Kijöttem külföldre babyszitternek. Az anyuka egyben jó ismerősöm is ,magyar ő is. Általa megismertem egy srácot(akiről írni fogok). Úgy indult,hogy volt egy közös programunk az anyuka szervezése által,majd ő vitt haza a kocsijával,és beszélgettünk..


Előzetesben csak jókat hallottam róla ..hogy figyelmes,udvarias,jól is néz ki,hasonlók.

Aztán elkezdtünk találkozgatni..de inkább ő kezdeményezte ezeket . Iszogattunk , jókat beszélgettünk,majd úgy a 4. találkozónál beadtam a derekam és megcsókolt...


A hétvégéket együtt töltöttük..mondta,hogy nem haverok vagyunk,ahogy én mondom,hanem annál több. A lakásában voltak dolgok,amik valahogy zavartak engem,és én ezt mondtam,hogy nem érzem jól magam..és ezeket el is vitte. Ha mentünk valahova ,mindig venni akart nekem valamit,de nem éltem vissza a helyzettel.

Elmentünk többször vacsorázni, hosszasan beszélgettünk.. Aztán a csók és az együtt elalvás,összebújás mindig megvolt, ez ment kb 3 hétig a hétvégéken,péntekkel együtt.

Az érzéseiről annyit mondott,hogy ő érez valamit...de nem fejezte be ,talán miattam,mert nem hagytam.

Nem történt több a csóknál,inkább csak előjáték.. Szinte mindig próbálkozott, és vágytam is rá,de mégis valamiért nem történt meg.


Azt tudni kell róla,hogy a barátnője a múlt hónap elején költözött el tőle,úgy,hogy nem indokolta a végét.6 évig voltak együtt. Volt,hogy feljött szóba,és könnybe lábadtak a szemei....


A bonyodalmak akkor kezdődtek,mikor kiderült,h az exnek volt kulcsa még hozzá....Megmondtam neki,h nem érzem magam biztonságban,cserélje le a zárat,ha még szeretné,h menjek hozzá.. megtette.


Egyik este,mikor külön aludtunk pont..én a nappaliban,ő a hálóban,egyszer csak megjelent egy csaj a fejem fölött... szívbajt hozta rám. Az ex volt(külföldi) , kizavart ,hogy én mit keresek ott...a srác pedig nem is velem törődött,mint leendő esetleges barátnőjével,hanem az exe elé állt,és nem is lefogta,hanem inkább olyan tehetetlennek láttam.

Elmentem,mert nem akartam balhét...ő fent maradt vele fél órán keresztül...én visszamentem,mert a telefonom ott hagytam. Az exe kidobta az ablakon ,és totálkáros lett,majd megkerestettem vele.. aztán külső segítséggel behajtottuk az árát .

A srác,miután az exe lelépett,azt mondta,ő nagyon sajnálja,elnézést a nevében is az exének...én persze dühös voltam,és fájt is ,hogy engem raktak ki konkrétan,mert hagyta az exnek. Az exről tudni kell ,hogy agresszív,nem kicsit...egy 26 éves kislány konkrétan....



Jelenlegi helyzet az,hogy a srác eljött a rendőrségre és feljelentette ő is az exét...viszont velem azóta nem beszélt, eltelt azóta 5 nap úgy,hogy én írtam neki egy üzenetet, hogy ez a viselkedése megmutatta az igazságot..utalva arra,h még szereti az exét,és ki tudja összejöttek. De nem írt még semmit.... annyi,hogy ismerősömnek még az üzenetem előtt azt mondta,h hétvégén jön el hozzám,beszélni velem...

De miért gondolom azt,hogy ha komolyan érdekelném,akkor már rég eljött volna beszélni? Vagy én vagyok türelmetlen?


Engem érdekel a srác... nem vagyok belé szerelmes,de megkedveltem.

Én 20 vagyok,ő 29.


2016. júl. 27. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszakos csaj úgy ugráltatja, ahogy neki tetszik.


Benned is az tetszett neki, hogy nem hagytad, hogy végigmondjon dolgokat, kidobattál dolgokat a lakásából, lecseréltetted a zárat...


De az őrjöngő csajjal nem veszed fel a versenyt, ő meg irányításra vágyik, úgyhogy a másik csaj nyert. A srác teljesen szubmisszív.

2016. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most ahogy ezt olvasom,amit írtál..nehéz elhinnem,de én is így gondolom,hogy ez a helyzet.


Annyit még tudni kell róla,hogy velem kapcsolatban bizonytalan volt eddig is,mert én nem az a típus vagyok,aki könnyen kimutatja azt,hogy szimpatikus a másik..úgy értve,hogy kimutatom a magam módján,de ő talán nem érti..

És az anyukának sírva mondta,hogy ő úgy gondolja,ezt nem bocsátom meg neki...


Ezek szerint akkor nem is valószínű,hogy reagál egyszer valamit?

2016. júl. 27. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Éés az elsőnek igaza van bocsi :D

A srác elég puhapö.cs lehet ha nem tesz semmit az érdekedben, csak csendesen tűr bármit.

2016. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egy igazi papucs.

nem szeretek másokat minősíteni,főleg,hogy egy olyan embert,akit megkedveltem eléggé..de ez az igazság.

2016. júl. 28. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!