Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen körben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen körben keressek olyan csinos nőt vagy nőket, akik élveznék hogy dolgoztatnak egy pasit, elvégeztetnek vele minden olyan munkát amihez nincs kedvük?

Figyelt kérdés
Régóta vágyom egy ilyen alárendelt szerepre. Szórakozóhelyeken próbáltam már határozott csajokhoz odamenni, de azon kívül hogy jót nevettek, nem igazán érdekelte őket. Nagyon izgalmas lenne nekem a háziszolga, vagy esetleg a hétvégi sofőr szerepe:) Milyen körökben, helyeken találhatnék ilyen lányokat? Már arra is gondoltam hogy egyetemi faliújságon meghirdetem magam: Takarítás szexi lányoknál ingyen:))

2016. aug. 15. 21:49
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Igen, miért ne? :) Itt az alárendeltségem a lényeg, a feladat tulajdonképpen majdnem mindegy, a lényeg hogy ezzel valamilyen módon könnyebbé teszem az életed.


Tudom, ezt nem egyszerű megérteni annak aki nem szubmisszív:) de tényleg ez a helyzet, élvezem ha használ engem egy vonzó, szexi nő:)

2016. aug. 20. 12:05
 12/25 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy hasonlóra kerestem lányokat, sőt én fizettem volna nekik, de egy lányt se érdekeltem még igy sem...
2016. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ. Vigyázzatok! Ez a kérdező egy világkretén. Tudom ki ő. És még ráadásul nyalja magát.
2016. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%

Adom a címet, lassan kellene porszívózni meg nagytakarítani. Tavaszra festèst is szervezek, meg a kertet is be akarom füvesíteni.

Ha mégis pszichopata lennél akkor meg tudom védeni magam, ha pedig nagyon nem bírnèk veled akkor majd a kutyám megoldja a dolgot. :D

2016. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
bdsm oldalon mivel ez sub hajlam.
2016. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nem tűnik pszichopatának a kérdező, csak szimplán erősen subnak. De itt nyilván a többség azt se tudja azt eszik vagy isszák.


Ha jó viszonyban lennénk és nem lenne barátom én simán bevállalnék ilyet. :D Ingyen takarítás mindig jól jön. Egy ismeretlennel ilyet nehezen alakítasz ki mindenesetre, túl bizalmas kapcsolat kell ehhez. Bdsm oldalakon érdeklődj.

2016. nov. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
itt a barátnőm.esetleg cserelhetnenk xD
2016. nov. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nalunk annyi takaritanivalo meg felujitani valo van hogy belegebednel az elvezetebe mire elkeszulsz vele.
2016. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
mennyi aberrált pasi van itt, egyik egy nő sofőrje akar lenni, másik élvezi ha megcsalják. Most te, sok menő discoba járó plaza csaj álmodik rólad.
2016. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Basz#ki ha elöbb írsz nem válok el. Kirugom a kertészt megtartom az asszonyt neked,te meg leszel a házimanóm. Én meg élvezhetném az életem. Még meg is húzhattad volna.
2016. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!