Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos számomra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos számomra a biztonságérzet eg kapcsolatban pedig nem vagyok lány. Elfogadható ez?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos a bizalom és az érzelmi, és lelki biztonság, hogy ne kelljen attól félnem, hogy elveszítem a párom. Ne kelljen attól félnem, hogy nem lesz velem, nem fog támogatni és nem fog szeretni.
2016. szept. 12. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiskirályfi, ébredj fel az álomból, bármikor elveszítheted a szeretett személyt, ha nem tesztek közösen a kapcsolatért!

Amiket leírtál oké, de ne a félelmeid vezéreljenek, mert azt fogod kapni, amire leginkább összpontosítasz, ez 100%!!!

2016. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Rohadt sötét jövő előtt állsz!
2016. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok meg a parom is ez nagyon jo es teljesen ertem is hogy miert vagysz erre. Sztem pedig van ilyen lanyban is.
2016. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nőként pontosan erre vágyok és mindig is arra törekedtem minden kapcsolatomban, hogy ezt érezze is az adott párom.

Hogy ott vagyok mellette, bármit megbeszélhetünk, minden félelmét, bánatát vagy örömét megoszthatja velem úgy, hogy közben nem telepszünk egymásra, de mindig tudjuk, hogy számíthatunk a másikra.


Eddig egyetlen férfi sem tudta ezt értékelni, mindig én adtam többet magamból, mint fordítva.

2016. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!